Olivier Herran je muž mnoha tváří. Nejenže je vynikající dabér, který propůjčil svůj charismatický hlas luxusní značce Versace pro parfém “Eros Pour femme”, je také skvělý spisovatel, model a především zpěvák a hudební skladatel.

Písně plné lásky a spirituality

Jeho hudební tvorba je nezaměnitelná a originální. Propojuje totiž gregoriánské chorály a moderní žánry s elektronickými a kytarovými prvky, které tento výrazný styl podtrhují.

I jeho texty jsou výjimečné, z jeho písní čiší láska a spiritualita. Olivier přiznal, že při jejich psaní se inspiruje díly svého oblíbeného spisovatele Paula Coelha. Mezi jeho nejznámější písně patří například hit Quero sonar (Chci snít), Butterfly s až hypnotickou melodií, či energická vypalovačka Time.

Následujte své sny

Do Prahy Olivier Herran přijede se svým projektem Oli Alchemy. Společně s ním tedy v Paláci Akropolis uslyšíte i další členy kapely, kterými jsou Vuk Dimitrijevic (elektrická kytara), Omar Ramiro ( bicí) a Ynnon Tal (basskytara).

Koncert bude součástí turné s názvem Dremas - posluchače zavede do světa fantazie a předá jim poselství, aby následovali své sny.