• Silvestr a Nový rok na ledě
  Kluziště na Letné nabídne o víkendu na přelomu roku 2016/2017 silvestrovský a novoroční program. Přijďte s bruslemi nebo i bez, můžete si je půjčit. Připravena je zábava pro děti i dospělé. Vstup - stejně jako po celou dobu provozu kluziště, které na závěr projektu Evropské hlavní město sportu 2016 uspořádalo hlavní město Praha - je zdarma.
 • Kluziště na Letné žilo hokejem a vzpomínkami na olympijské hry v Naganu
  V sobotu 17. prosince patřilo letenské kluziště hokeji a účastníkům Zimních olympijských her 1998 Nagano. Za zlatý hokejový tým přišli zavzpomínat obránci Jiří Šlégr a Libor Procházka a trenér Vladimír Martinec. K hokejistům se připojila i "stříbrná a bronzová" lyžařka Kateřina Neumannová a sportovní komentátor Petr Vichnar.
 • Přijďte si na Letnou zabruslit se „zlatými hochy“ z Nagana
  Vzpomínce na Nagano, na jeden z největších sportovních úspěchů českého týmu hokejistů, kteří na zimních olympijských hrách v roce 1998 získali v japonském Naganu zlatou medaili, je věnována sobota 17. prosince na kluzišti na Letné.
 • Oficiální zakončení roku s titulem Praha Evropské hlavní město sportu
  Náměstek primátorky hl. m. Prahy Petr Dolínek a zástupci komise ACES, která uděluje titul Evropské hlavní město sportu, se v sobotu 10. prosince setkali na kluzišti na Letné, aby společně uzavřeli rok, kdy Praha byla nositelem titulu.
 • Praha se loučí s titulem Evropské hlavní město sportu 2016
  V sobotu 10. prosince 2016 se setkají představitelé hlavního města se zástupci komise ACES u příležitosti oficiálního zakončení roku, ve kterém Praha nesla titul Evropské hlavní město sportu. Ceremoniál se uskuteční symbolicky na kluzišti na Letné, kde si Pražané mohou po celý prosinec zdarma zabruslit.
 • Mikuláš na ledě
  Zábavné odpoledne pro malé i velké – to byl v pondělí 5. prosince Mikuláš na ledě.  
 • Kluziště na Letné zahájilo provoz
  První Pražané si přišli vyzkoušet bruslení na kluzišti na Letné v sobotu 3. prosince. Provoz kluziště, které bude veřejnosti zdarma k dispozici denně až do 1. ledna 2017, zahájil náměstek primátorky Petr Dolínek.
 • Jeden den do zahájení…
  Na kluzišti na Letné se zatím prohání vítr, nadouvá ochranné plachty pódia i vedle stojící stan. Snad bude počasí přívětivější při zítřejším zahájení.
 • Dva dny do zahájení…
  Příprava areálu kluziště na Letné jde do finále. Zbývá dokončit ještě pár věcí, něco málo pozměnit – trochu práci organizátorům komplikuje poměrně silný vítr.
 • Po čertech dobrá neděle
  Zveme děti, rodiče, prarodiče, malé i velké Pražany, 4. prosince na kluziště na Letné, kde si mohou užít „Po čertech dobré neděle“. Akce je zdarma, stejně jako všechny dny a programy na kluzišti na Letné, které bude v provozu až do 1. ledna 2017.