Bike Prague je jedinečný závod, při kterém si závodníci až na trati mohou zvolit, zda pojedou kratší 35km trasu nebo zvolí náročnější 65km trať. Závodníci se mohou těšit na krásnou přírodu CHKO Český kras. Mezi největší favority závodu budou patřit Jan Šťastný z Bikeclinic Cannondale a Lukáš Šustr reprezentující Alset Racing team. Mezi ženami bude obhajovat vítězství na dlouhé trati Milena Cesnaková.

Součástí programu jsou i Intersport dětské závody, které jsou na programu od 10 hodin. Na malé závodníky čekají trasy od 300 m do 3 km. Tratě povedou po bezpečných, uzavřených cestách v okolí Galerie Butovice. Závodníci a fanoušci se mohou těšit i na bohatý doprovodný program. Pro rodiny s dětmi je připraven dětský sportovní den plný zábavných atrakcí. Těšit se mohou na skákací hrad, trampolíny, soutěže, trial show od Vlastislava "Kabeláče" Čiháčka či exhibiční zápas v Power Chair hockey na podporu nadace Emil.

Závod startuje již tuto sobotu 20. května v pravé poledne od Galerie Butovice. Registrovat se můžete na místě v pátek od 12 do 20 hodin nebo v sobotu od 7 do 11 hodin. Děti můžete registrovat v sobotu od 7 hodin do 9:30. Dospělý závod odstartuje ve 12 hodin.

Více informací na www.bike-prague.cz.