Vítěz, Keňan Bernard Kimeli, také vítěz loňského Birell Grand Prix Praha, dosáhl času 0:59:47. Rekord z roku 2012, čas 0:58:47, patří stále Atsedu Tsegayovi z Etiopie. Z Čechů byl nejrychlejší Jiří Homoláč s časem 1:04:33.

Kromě elitních atletů startovala i řada známých osobností – např. prof. Jan Pirk, zlatý desetibojař Roman Šebrle či klavírní virtuóz Michal Rezek, mezi běžci byli i nevidomí – Jan Hegr a Terezie Hřídelová.

Ve startovním poli se objevili běžci 78 národností; průměrný věk mužů byl 40,9 let, žen 37,7 let; nejstaršímu závodníkovi bylo 84 let, nejstarší běžkyni 71 let.

Nepochybně kuriozitou závodu byla svatba na trati závodu, kdy dvojice vyběhla jako snoubenci a do cíle doběhla už jako manželé (mezitím stihli obřad pod Letnou).