Na Náplavku dorazí herci a herečky ze seriálu Ohnivý kuře v čele s Mikem a Burákem, chybět nebudou holky z cukrárny Nebe, Vietnamci, Slepičkovi, kuchaři z Grandu a mnoho dalších.

Hudební vložku obstarají herci Jan Dolanský a Jakub Prachař, kteří představí novou písničku k seriálu, vystoupí také populární skupina Jelen.

Seriál o kuchařích

Ohnivý kuře je seriál z gastronomického prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž pobytu ve vězení a nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že strýcova hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá vařit ani točit pivo. Navíc je tu hned přivítá konkurence.

Recepty a charita

Každý díl tohoto seriálu obsahuje recept, který si diváci mohou vyzkoušet. A právě proto se tvůrci rozhodli oživit pražskou Náplavku kuchařskou show, kde bude možno ochutnat právě seriálové recepty a potkat se naživo s herci. Část výtěžku bude navíc věnován na charitativní projekt Obědy pro děti.

 

Podívejte se na Facebook akce