Historická linka pojede letos od soboty 4. dubna až do 17. listopadu včetně. Tramvaj, která má označení č. 91, jezdí v trase Vozovna Střešovice–Výstaviště se zastávkami Vozovna Střešovice, Brusnice, Pražský hrad, Královský letohrádek, Malostranská, Malostranské náměstí, Hellichova, Újezd, Národní divadlo, Národní třída, Lazarská, Vodičkova, Václavské náměstí, Jindřišská, Masarykovo nádraží, Náměstí Republiky, Dlouhá třída, Nábřeží Kapitána Jaroše (zpět), Strossmayerovo náměstí, Veletržní, Výstaviště.

Uvedená trasa může být změněna v závislosti na probíhajících výlukách v tramvajové dopravě. Linka bude jezdit pravidelně každou sobotu, neděli a ve svátek vždy v době od 12 do 18 hodin s intervalem 60 minut. Na lince je stanoveno jízdné ve výši 35 Kč, zlevněné jízdné a dovozné 20 Kč. Pro milovníky starých tramvají se nabízí také návštěva Muzea tramvají, které je umístěno právě ve Vozovně Střešovice. Stálá expozice Muzea městské hromadné dopravy existuje už od roku 1993. Veřejnosti se nabízejí nejen staré tramvaje, ale také další dokumentace k dopravě v Praze. Muzeum je otevřeno také jen o sobotách a nedělích.

Jako další atrakci nabízí Dopravní podnik pronájem historických tramvají a má k dispozici hned několik typů vozů. Kromě projížďky Prahou, jejíž trasu si určí zákazník, se nabízí také občerstvení.