Letošní sezóna hudebních pikniků Hitrádia City je naservírována opět do nejkrásnějších míst v metropoli, jako je Karlínské náměstí, Parukářka, Stromovka nebo Grébovka.

Co je to City piknik?

Jde o takové letní setkávání lidí na zajímavém prostoru, s dobrým jídlem a s dobrou hudbou. City piknik je akce, která se snaží přenést pohodu a příjemnou atmosféru, kterou běžně posluchačům přinášíme pomocí rádiových vln, i do venkovního prostoru. Snažíme se vybírat zajímavé lokality městských parků k vytvoření neopakovatelné atmosféry. Vlastně nepřipravujeme piknik, připravujeme prostor pro zážitky,“ uvedl Martin Maďarka, pověřený řízením programu Hitrádia City 93,7 FM.

To vše si můžete užít z vlastní deky nebo z pohodlí Relax zóny, kde pro vás budou připravena lehátka, fatboye, deskové hry Pukec, City stěna pro vaše vzkazy, City srdce pro vaše fotky.

Zasoutěžit si budete moct o City frisbee, rozdávat se budou slušivé a praktické City klobouky.

Moderátoři a české hvězdy

Tuto příjemnou letní hudební zábavu opět okoření svojí osobitou moderací Iva Lecká a Vojta Efler z rádiového pořadu Dobré ráno, Praho. Hudební výběr na piknicích bude nabitý hvězdami, které jistě nemusíme blíže představovat. Vystoupí například Sebastian, Marek Ztracený, Jananas, Mirai, Jakub Ondra, Slza, David Stypka nebo Xindl X.

Užijte si letní pohodu za doprovodu dobré hudby, jídla a pití a skvělé atmosféry.