Ladronkafest je skvělým festivalem, kde si každý najde to své. Patří k aktivitám městské části Praha 6, které podporují neziskový sektor, zdravý životní styl a jsou prevencí rizikového chování dětí a mládeže.

Tradičně se festival koná v areálu volného času Ladronka v Břevnově a každoročně ho navštěvuje zhruba 18 000 návštěvníků z celé Prahy, kterým festival přiblíží možnosti, jak trávit volný čas.

Rugbyový útok a lyžování

Letos toho bude na Ladronce k vidění a zažití opravdu hodně. Od sportovních aktivit po koncerty, a to vše zdarma.

Zájemci si budou moci vyzkoušet extrémní sporty, horolezecké techniky na slackline anebo třeba rugbyový útok. Proběhne zde finále soutěže Tackle and Score ve skládání jeden na jednoho, vše si budou moci zkusit i diváci. K dispozici bude i lyžařský simulátor, který děti přenese do zimy, odvážlivci si mohou zkusit i tanec na tyči aneb pole dance.

Zazpívá i Tonya Graves

Ladronka není ale jen o sportu, proběhnou i různé výtvarné workshopy, DJská dílna a také koncerty. Letos vystoupí zpěvačka Tonya Graves, raper a youtuber Johny Machette známý svým hitem Snílek a kapela Trocha klidu.

Krom hvězd se představí i studentské skupiny. Pro ty, kdo si budou chtí užít klidnější chvilku, tu bude i bibliobus Oskar z Městské knihovny s nabídkou knih a her.

 

Podívejte se na webové stránky: www.ladronkafest.cz