„Důvod urychleného začátku sezony je prostý: blíží se velmi teplý víkend a byla by škoda, kdyby ho Pražané netrávili u nás,“ uvedl Milan Heidler, výkonný ředitel společnosti Taiko, která je provozovatelem areálu Žluté lázně.

Žádné zdražení, ale novinek fůra

Žluté lázně připravily pro tuto sezonu řadu novinek. Potěší například rodiče dětí. Po celé prázdniny bude fungovat Sluníčko – tábor pro děti rodičů, kteří nemohou opustit Prahu.

Rozšiřuje se i dětská klubovna. A Žluté lázně přinesly i nový sport do Prahy – paddelboarding – jízdu na surfovém prkně s pádlem, jehož propagátorem byl John Zapotocky žijící na Havaji.

Hodně hudby

Program týkající se hudby je neuvěřitelně široký, od koncertů věhlasných skupin přes večery s tancem a diskotéky až po kurzy afrického tance. Budou se pořádat i Ibiza party, Mexiko party apod.

Relaxace v podobě pikniku

Kromě široké nabídky v restauracích a barech mohou návštěvníci vůbec poprvé využít také možnosti pikniků. „Pikniky byly oblíbené už v době první republiky, kdy areál vznikl. Zájemci si mohou u nás objednat klasický piknikový koš s jídlem, deku a pak už se mohou jen bavit s přáteli či rodinou,“ uvedl Daniel Prošek, ředitel oddělení gastro Žlutých lázní. Obsah piknikového koše si zájemci den předem objednají přímo na místě nebo přes web a kuchaři jim připraví čerstvé jídlo podle jejich výběru. Hosté zaplatí 500 korun zálohu za koš a 100 korun jako couvert, pak už hradí jen cenu jídla.