Každý kus je originál

Již druhý Holešovice fashion market s podtitulem „Jarní nákupy“ navazuje na velice úspěšný první díl, který proběhl v prosinci loňského roku. Oproti uniformním nákupním centrům nabízí osobní přístup, přátelskou atmosféru a výrobky, z nichž je každý kus originál. V inspirativním prostředí Pražské tržnice bude své výrobky nabízet na 75 prodejců/návrhářů. Návštěvníci budou moci vybírat z mnoha druhů oblečení, nejrůznějších módních doplňků, hraček či papírového zboží. Seznam prodejců si můžete prohlédnout zde.

Navíc hudba, workshopy a performance

Pro návštěvníky bude nachystán doprovodný program v podobě módních přehlídek značek Lovemusic, Cvok a MonaRosa, tanečního vystoupení skupiny Waacki, DJs Peter Pea a Marthy, žonglérské vystoupení a workshop Žongluj Imrvére, performance studentů FaVu a speciální účesové show HELL.cz s oblečením my Obsession a Red Raven. Sobotní večer oživí polovina dua Čokovoko aka DJ Šalinkarta. Po celou dobu bude v provozu bar a velkou pozornost zaslouží Kokino - báječné domácí zákusky ve francouzském stylu.

Holešovice Fashion Market se koná čtyřikrát ročně a další chystané díly se budou vázat k ročním obdobím. Po jarních nákupech tak bude následovat letní, podzimní a zimní díl trhu nezávislé módy. Více informací o trhu najdete na lovemusic.cz.