A kam se s Galasovými cyklojízdami podíváte? 6. července se cyklisté chystají na jízdu č. 215 s názvem „91. Čtvrteční Večerní Koupací“. Sraz je v 18:00 hodin v parku Folimanka, odkud se jede na Výtoň, přívozem na Lihovar, do Chuchle, Lahoviček, přívozem do Modřan a pak přes Komořany a Bráník zpět do centra.

Trasa bude zpestřena právě projížďkami dvěma přívozy a hlavně koupáním v Lahovické nádrži. Takže plavky s sebou!

Na Karlštejn a zpět

15. července se Galasova cyklojízda vydává ještě dál, až do Berouna. Start je tradičně na Folimance, tentokrát ale v půl jedenácté dopoledne. Jede se kolem vody přes Bráník, Modřany, Lahovice, Radotín na Černošice, Karlštejn, Srbsko a Beroun, zpět se výletníci vrací vlakem.

Pokud bude hezky, po trase je několik možností koupání, cyklisté navštíví i hrad Karlštejn a město Beroun.

Pražskou zelení a k vodě

Cyklojízdy pokračují i v srpnu. 3. 8. se z Folimanky vyjíždí po pražské trase - na Kampu, pod Karlův most a na Letnou a Holešovice, tedy na „kochací“ jízdu po krásné podvečerní (start je v 18:15) metropoli.

To výlet 19. srpna je výrazně delší, z Folimanky se v 10:30 vyráží k řece, přívozem na Lihovar a pak do Prokopského údolí, Chuchle a Lahovic, kde vyprahlé sportovce čeká koupání.

Galasovy cyklojízdy se konají i po prázdninách, vždy jde o kratší čtvrteční a delší víkendovou akci několikrát do měsíce.