Generála Šišky do půlky července

V průběhu druhé etapy rekonstrukce ulice Generála Šišky bude položen nový živičný povrch a také proběhne oprava autobusových zálivů. Nakonec se obnoví vodorovné dopravní značení. Omezení dopravy spočívají vždy v uzavření jedné třetiny vozovky, obousměrný provoz bude zachován. Oprava potrvá do 17. července. Jde o úsek od konce středního dělícího pásu po ulici Levského, v celkové délce 868 metrů.

Doupovská do konce září

Další rekonstruovanou ulicí je Doupovská na Praze 15. Zde bude provedena souvislá údržba komunikace o ploše 15 635 m2. Po vyfrézování bude položen nový živičný povrch v úpravě snižující hluk. Dále dojde k opravě sedmi zastávek autobusu.

Přechodu bezbariérové

Přechody, u kterých není bezbariérová úprava, budou upraveny jako bezbariérové a bude obnoveno vodorovné dopravní značení. „Řidiči se musí připravit na částečnou uzavírku po polovinách a jednosměrný provoz směr Přeštická. Uzavírka se dotkne i cestujících MHD. Zastávky autobusu směr Opatov budou přesunuty na komunikaci K Horkám ke stávajícím zastávkám,“ dodal Ladislav Pivec, ředitel TSK. Oprava má být ukončena 28. září.