Aktuality

Celkový počet: nejméně 130
Na stránce:
 • 1. 4. 2014 KOLA V TRAMVAJÍCH: Svoje bicykly můžete nově převážet i ráno a dopoledne
  Zkušební provoz chce usnadnit cestování po městě směrem z centra.
 • 27. 3. 2014 Cyklovlak s výhodami až do října
  Do 28. října jezdí opět svou pravidelnou trasu Praha Masarykovo nádraží – Hostivice – Podlešín – Slaný tradiční cyklovlak s obchodním názvem Cyklovlak Okoř.
 • 27. 3. 2014 PRAHOU NA KOLE: Vyjíždějí cyklobusy a cyklovlaky
  Začala turistická sezóna a pražská integrovaná doprava posiluje právě v těch oblastech, které občané Prahy a turisté využívají k zábavě a odpočinku.
 • 26. 3. 2014 CYKLOSTEZKY: Nová trasa spojí Záběhlice s Hostivaří a Jarov se Zbraslaví
  Díky dobrému počasí začíná stavba za 30 milionů korun už na konci března. Hotová bude už o prázdninách.
 • 13. 3. 2014 Praha rozjíždí projekt bikesharingu
  V pražských ulicích by se již brzy mohl rozjet projekt půjčování veřejných jízdních kol, tzv. bikesharing. Praha by se tak zařadila mezi 650 světových měst, mimo jiné mezi naprostou většinu evropských metropolí, kde bikesharing již funguje. Na dnešní tiskové konferenci to oznámila zastupitelka Monika Krobová Hášová.
 • 6. 3. 2014 Praha rozjíždí projekt bikesharingu
  V pražských ulicích by se již brzy mohl rozjet projekt půjčování veřejných jízdních kol, tzv. bikesharing. Praha by se tak zařadila mezi 650 světových měst, mimo jiné mezi naprostou většinu evropských metropolí, kde bikesharing již funguje. Na dnešní tiskové konferenci to oznámila zastupitelka Monika Krobová Hášová.
 • 27. 2. 2014 Praha vstupuje do Asociace měst pro cyklisty
  Hlavní město se stalo členem Asociace měst pro cyklisty. Tu v současné době tvoří 36 českých a moravských měst, která dohromady zastupují více než dva miliony lidí. Připojení k asociaci dnes schválilo Zastupitelstvo hl. m. Prahy.
 • 6. 2. 2014 Staví se cyklostezka z Prahy do Kyšic
  Ve Středočeském kraji se začala stavět nová cyklostezka Praha–Hostivice–Kyšice. Celkové předpokládané náklady stavby činí 27 milionů korun.
 • 23. 10. 2013 CYKLOTRASA A1: Bezpečně pro cyklisty v Radotíně
  Poslední problematický úsek z hlediska bezpečnosti na frekventované cyklotrase A1 vyřešila Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a to v okolí Radotínského přístavu.
 • 12. 9. 2013 OMEZENÍ PRO KOLA: Náplavka na Rašínově nábřeží na šest dní uzavřena
  Tradiční veslařský závod Primátorky ČSOB Pojišťovny ovlivní provoz pro cyklisty na Rašínově nábřeží od úterý do neděle 17. až 22. září. V ty dny bude náplavka pro cyklisty zcela uzavřena, objízdná trasa povede hlavní ulicí Rašínovo nábřeží.
Celkový počet: nejméně 130
Na stránce: