Změny tras tramvajových linek

  • Linky č. 4, 22, 57 a 59 jsou ve směru z centra zkráceny do zastávky Čechovo náměstí (výstup v Moskevské ulici, nástup v Minské ulici). Linka č. 7 je ve směru od Otakarovy ze zastávky Bohemians odkloněna do zastávky Čechovo náměstí (v Moskevské ulici, směr centrum). Linka č.13 je ve směru od I. P. Pavlova ze zastávky Otakarova odkloněna přes zastávky Nádraží Vršovice a Bohemians do zastávky Čechovo náměstí (v Moskevské ulici, směr centrum). Linka č. 24 je ve směru z centra ze zastávky Otakarova odkloněna do zastávky Náměstí Bratří Synků (v ulici Na Zámecké), kde je ukončena (nástupní zastávka je na náměstí Bratří Synků). Linka č. 55 je ve směru z centra ze zastávky Bohemians odkloněna do zastávky Čechovo náměstí (v Minské ulici, výstup i nástup), kde je ukončena. 

Zavedení tramvajových linek

  • V denním provozu jsou zavedeny linky č. 32 (v trase Kubánské náměstí – Nádraží Strašnice – Nádraží Hostivař) a č. 37 (v trase Kubánské náměstí – Strašnická – Černokostelecká). V nočním provozu jsou zavedeny linky č. 65 (v trase Kubánské náměstí – Strašnická – Černokostelecká – Ústřední dílny DP) a č. 67 (v trase Kubánské náměstí – Nádraží Strašnice – Nádraží Hostivař).

Náhradní autobusová doprava

  • V trase Kubánské náměstí – Čechovo náměstí je zavedena náhradní autobusová dopravaX7 (v denním provozu) a X57 (v nočním provozu).

Změny v zastávkách autobusů

  • Po celou dobu výlukysepřemísťuje zastávka Koh-i-noor ve Vršovické ulici přibližně o 40 metrů po směru jízdy.

V období od 27. 2. (cca 4:30 hod.) do 11. 3. 2016 (cca 0:30 hod.) dochází k následujícím změnám:

  • Pro linku č. 101 (směr Tolstého) se ruší zastávka Kavkazská, zřizuje se zastávka Čechovo náměstí (v Minské ulici) v zastávce tramvají a přemísťuje se zastávka Koh-i-noor do Moskevské ulice, přibližně 60 metrů před křižovatku s ulicí Vršovickou.
  • Pro linku č. 124 (směr Želivského, resp. Habrová) se ruší zastávky Koh-i-noor a Kavkazská, zřizují se zastávky Čechovo náměstí (v Minské ulici) v zastávce tramvají a Slovinská v Kodaňské ulici, v zastávce autobusové linky č. 135.
  • Pro linku č. 139 (směr Želivského) se ruší zastávky Kavkazská a Na Míčánkách, přemísťuje se zastávka Bělocerkevská do zastávky autobusové linky č. 135 v Bělocerkevské ulici.