Dopravní opatření:

Objízdné trasy:

ve směru Michle po komunikacích: nám. Bratří Synků – Sezimova – Táborská – Vladimírova – Nuselská;

► ve směru Nusle po komunikacích: Vladimírova – Táborská – Petra Rezka – Čiklova – Boleslavova – nám. Bratří Synků.

Změny v provozu MHD:

Od 6:00 hodin do 20:00 hodin v pátek 8. listopadu je obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Náměstí Bratří Synků – Nuselská radnice.

Změny tras tramvajových linek

Linka č. 18 je ve směru z centra ze zastávky Divadlo Na Fidlovačce odkloněna přes zastávku Otakarova do zastávky Náměstí Bratří Synků (v ul. Na Zámecké), kde bude ukončena (nástupní zastávka v obratišti).

Zavedena je tramvajová linka č. 38 v trase Vozovna Pankrác – Nuselská radnice – Horky – Spořilov.

Náhradní autobusová doprava není zavedena.

Změny tras autobusových linek

Linka č. 193 je ve směru od Šeberáku ze zastávky Nuselská radnice vedena po odklonové trase přes zastávky Horky, Kloboučnická a Ukrajinská.

Více informací zde.

 

Od pátku 8. listopadu od 20:00 hodin do pondělí 11. listopadu do cca 0:30 hodin bude obousměrně přerušen provoz tramvají v oblasti zastávek Náměstí Bratří Synků na náměstí Bratří Synků.

Změny tras tramvajových linek

Linka č. 11 bude (již od cca 18:00 hod. v pátek 8. 11. 2019) ve směru z centra ze zastávky Nuselské schody odkloněna přes zastávky Otakarova a  Koh-i-noor do zastávky Kubánské náměstí, kde bude ukončena.

Linky č. 14 a 18 budou ve směru z centra ze zastávky Divadlo Na Fidlovačce odkloněny přes zastávky Otakarova, Náměstí Bratří Synků (v ul. Na Zámecké) a Náměstí Bratří Synků (na náměstí Bratří Synků), odkud jsou vedeny zpět směr centrum.

Linka č. 93 bude ve směru z centra zkrácena do zastávky Otakarova (nástup na náměstí Bratří Synků v obratišti).

Linka č. 96 bude ve směru z centra ze zastávky Otakarova odkloněna přes zastávku Nádraží Vršovice do zastávky Bohemians, kde bude ukončena (nástupní zastávka bude Čechovo náměstí v Minské ulici).

V trase Vozovna Pankrác – Nuselská radnice – Horky – Spořilov bude v denním provozu zavedena tramvajová linka č. 38 a v nočním provozu linka č. 90.

V nočním provozu bude zavedena náhradní autobusová doprava X93 v trase Otakarova – Nuselská radnice – Náměstí Bratří Synků a X96 v trase Otakarova – Nuselská radnice – Otakarova.

Více informací zde.

 

Opravu tramvajové trati zajišťuje Dopravní podnik hl. m. Prahy, a.s.