Pražské kontaktní centrum Mobilní verze

Odbory

oddělení evidence motorových a přípojných vozidel a odbavování občanů

Vedoucí oddělení:

Celkový počet: 142
Na stránce:
První | Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další | Poslední
Jméno Činnost Telefon E-mail
Jitka Adamcová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3058 Jitka.Adamcova@praha.eu
Michaela Barochová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3058 Michaela.Barochova@praha.eu
Ivana Bernáthová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3058 bernathovai@praha.eu
Václav Blažíček referent agendy vozidel - technické průkazy +420 234 690 433 Vaclav.Blazicek@praha.eu
Jiřina Blažková referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3058 Jirina.Blazkova@praha.eu
Kristýna Blažková referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3058 Kristyna.Blazkova@praha.eu
Kateřina Bodenlosová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 284 814 104 Katerina.Bodenlosova@praha.eu
Barbora Bradová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 257 292 267 Barbora.Bradova@praha.eu
Anna Broszová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 284 814 104 Anna.Broszova@praha.eu
Vladimíra Bukovcová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3058 Vladimira.Bukovcova@praha.eu
Tereza Císařovská referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 5465 Tereza.Cisarovska@praha.eu
Jitka Čiháková referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 251 622 756 Jitka.Cihakova@praha.eu
Bc. Zdeněk Čimbura referent správního řízení +420 257 292 273 Zdenek.Cimbura@praha.eu
Hana Daňhelová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3056 Hana.Danhelova@praha.eu
Hana Deáková referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3066 Hana.Deakova@praha.eu
Monika Deutscher referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 5962 Monika.Deutscher@praha.eu
Jana Dlouhá referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3058 Jana.Dlouha@praha.eu
Jana Doleželová referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3056 Jana.Dolezelova@praha.eu
Ladislav Dostál metodik agendy evidence motorových a přípojných vozidel a odbavování občanů +420 284 818 556 Ladislav.Dostal@praha.eu
Vladimíra Ďuričková referentka agendy vozidel - technické průkazy +420 236 00 3058 Vladimira.Durickova@praha.eu
Celkový počet: 142
Na stránce:
První | Předchozí | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Další | Poslední