Farmářské trhy pořádáme již třetím rokem. Po uplynulých dvou ročnících jsme se rozhodli v této tradici alternativních nákupů a setkávání pokračovat. Změnou oproti loňskému roku je, že jsme kromě pravidelných pondělních trhů rozšířili nabídku také o středečí prodej,” říká starosta jedenácté městské části Dalibor Mlejnský.

Trhy, které si získaly velkou podporu veřejnosti, budou každé pondělí a středu od 13 do 18 hodin nabízet čerstvou zeleninu, ovoce, sazenice, mošty, vína, sýry či klobásy a další produkty od našich farmářů. “Rádi bychom v organizaci farmářských trhů opět pokračovali až do vánočních svátků. Nabídka sortimentu se bude vždy přizpůsobovat ročním obdobím, sezónnosti potravin či případným svátkům. Jsme velmi rádi, že trhy přinášejí nejen oživení této lokality, ale také příjemné místo k setkávání se sousedy a v neposlední řadě podporu malým živnostníkům,” říká starosta Mlejnský. Každé pondělí a středu najdete na farmářských trzích také informační stánek městské části.

„Rád bych také všechny pozval na Vítání Velikonoc na Praze 11, které proběhne 4. dubna na stejném místě společně s farmářskými trhy. Od devíti do sedmnácti hodin je připraven zábavný program pro celé rodiny. Bude to den plný soutěží, písniček a zábavy na velikonoční téma, kde se můžete pobavit, ale také vyhrát hodnotné ceny v soutěžích,“ dodává na závěr starosta Mlejnský.

 Zpráva MČ Praha 11