Informace k jednání Zastupitelstva HMP

33. jednání Zastupitelstva hlavního města Prahy se koná ve čtvrtek 25. ledna 2018. Zasedání je veřejné a začíná v 9.00 hodin. Sledujte vše k jednání on-line!

Více informací
Je pro nás naprosto zásadní, abychom měli jistotu, že lékařská péče zůstane v Nemocnici Na Františku zachována i v budoucnu. Je to spádové zařízení pro Prahu 1, ale i pro Prahu 7, a já naprosto rozumím tomu, že stejnou jistotu chtějí mít i Pražané.

Adriana Krnáčová
primátorka hl. m. Prahy

Adriana Krnáčová, primátorka hl. m. Prahy
Je důležité, aby se prostředky z půlmiliardové rezervy dostaly k městským částem co nejrychleji, aby své projekty mohly realizovat v co nejkratším čase. Podle schválených pravidel pro rozdělení bude jedním z hlavních kritérií při vyhodnocování žádostí o dotaci připravenost investičních akcí.

Eva Kislingerová
náměstkyně primátorky

Eva Kislingerová, náměstkyně primátorky
Hlavním cílem připravované soutěže na novou podobu Vítězného náměstí je zklidnit dopravu a vrátit ho zejména obyvatelům Prahy. Mělo by tedy vzniknout náměstí, kde bude možné třeba posedět pod stromy, nebo pohodlněji přestoupit na metro, autobus nebo tramvaj.

Petra Kolínská
náměstkyně primátorky

Petra Kolínská, náměstkyně primátorky
Prostředky vložené do Nadačního fondu Praha ve filmu Prague Film Fund se Praze vrátí v podobě peněz utracených v rámci natáčení a sekundárně s růstem cestovního ruchu. První výzva a kvalitní zahraniční projekty ukázaly, že zájem o tuto pobídku je.

Jan Wolf
radní hlavního města

Jan Wolf, radní hlavního města
Portál Praho.nevyhazujto.cz slouží všem občanům hlavního města, kteří mají ve svých domovech věci, které již nepotřebují a rádi by, aby posloužily někomu dalšímu. Nebo naopak, něco potřebují a touto cestou mohou jen za odvoz věci jednoduše získat.

Jana Plamínková
radní hlavního města

Jana Plamínková, radní hlavního města
Co se týče Nemocnice Na Františku, její převzetí magistrátem jsem již dříve deklaroval jako jednu z možných variant. Pomůžeme tak Pražanům a dokážeme, že umíme dosahovat špičkových výsledků nejen v primární, ale také v lůžkové nemocniční péči.

Radek Lacko
radní hlavního města

Radek Lacko, radní hlavního města

Magistrát hlavního města Prahy

Informace

  • z magistrátu
  • z dopravy

Informace z magistrátu

Informace z dopravy

Spustit video