Pražské kontaktní centrum Mobilní verze

Newsletter portálu Praha.eu

Stačí se přihlásit k odběru a do e-mailu můžete dostávat nejen nové články z portálu Praha.eu, ale i zprávy o výlukách v hromadné dopravě či omezení na pražských silnicích. K odběru novinek se přihlásíte zatržením požadovaných kanálů informací, pak už jen zadáte svou e-mailovou adresu a zmáčknete tlačítko "Přihlásit se k odběru". Službu můžete odesláním... celý článek

Novinky z Prahy

Přehled novinek, které vycházejí na portálu Praha.eu. Články pokrývají dění ve městě, včas varují před změnami a zásahy do chodu města, které se dotýkají občanů, nebo zvou na zajímavé kulturní, sportovní i volnočasové akce.
 • 18. 4. 2014 Běžecký kros na Skalce zahájí tradiční seriál závodů se sdružením H-Triatlon
  Stejně jako každý rok i letos organizuje sdružení H-Triatlon několik závodů určených pro jednotlivce všech věkových kategorií i fyzické zdatnosti. Jako první letos proběhne 20. dubna krosový závod v krásném prostředí rezervace Skalka v Praze 5, který je určený nejen profesionálním a rekreačním sportovcům, ale i rodinám s dětmi.
 • 18. 4. 2014 Poslední koncert Krásy dneška nabídne divadelní akci a jam session ve stylu Mauricio Kagela
  Perličku na závěr má připraven poslední koncert sezony cyklu soudobé hudby Krása dneška, který je naplánován na úterý 22. dubna v Experimentálním prostoru NoD. Podobně jako u předešlého vyprodaného koncertu, jehož ústřední linií bylo dílo Karlheinze Stockhausena, klade i nadcházející pořad důraz na originalitu a pozoruhodnost.
 • 18. 4. 2014 Markéta začíná extraligu i s Pedersenem
  Již toto úterý 22.4.2014 od 18:00 začíná na pražské Markétě domácí nejvyšší plochodrážní soutěž družstev – extraliga. K odvetě loňského finále budou do Prahy zajíždět obhájci titulu z Pardubic.
 • 18. 4. 2014 Slovo primátora
  Metrostav musí do pěti měsíců dokončit tunel Blanka. Jen díky arbitráži je konečně stanoven jasný a brzký termín. Je to výhra nejen motoristů, ale všech Pražanů.
 • 18. 4. 2014 Kulturní představení Domovu pro seniory Chodov
  Domov mládeže a školní jídelna Studentská 10, Praha 6 pořádá kulturní představení pro Domov seniorů, Donovalská 2222, v úterý 29. 4. od 14:00 hodin.
1 2 3 4 5 6 7