• Pražský magistrát i letos uspořádal Vánoční jarmark
  Vánoční jarmark – již tradiční a opět vydařený – se konal ve středu 13. prosince ve Škodově paláci. Návštěvníci i zaměstnanci úřadu doslova obsypali prodejní stánky s vánočními dekoracemi, dárkovými i praktickými předměty, květinami, šperky a sladkými i slanými dobrotami.
 • Magistrát uspořádal charitativní sbírku
  Charitativní sbírka věcí a oblečení se ve spolupráci s Diakonií Broumov minulý týden uskutečnila na Magistrátu hlavního města Prahy. Zúčastnilo se jí 231 zaměstnanců MHMP, kteří shromáždili celkem 1 400 kg věcí. Ty budou nyní roztříděny a předány sociálně slabším jednotlivcům i rodinám.
 • Magistrátní Movembři
  V listopadu běží „magistrátní Movember“. O co jde? Movember je celosvětová kampaň probíhající vždy v listopadu, která podporuje zdraví mužů a zapojil se i pražský magistrát. Málokdo ví, že muži čelí zdravotní krizi, o níž se nemluví, a proto umírají zbytečně mladí. Z tohoto důvodu chceme v tomto směru něco podniknout, ale potřebujeme Vaši pomoc!
 • Praha je společensky odpovědná
  Magistrát hlavního města Prahy se chce zapojit do projektu „Dobrovolnictví ve veřejné správě“, jehož realizátorem je Fond dalšího vzdělávání, příspěvková organizace Ministerstva práce a sociálních věcí ČR. To byl jeden z důvodů, proč ředitelka úřadu Martina Děvěrová vyhlásila listopad 2017 za měsíc společenské odpovědnosti.