V Čechách kampaň Movember zastřešuje Nadační fond Muži proti rakovině. Podpora je velmi jednoduchá. Za MHMP se utvořil tým mužů, který se zaregistroval. Všichni členové tohoto týmu se 1. 11. 2017 hladce oholili a v průběhu listopadu si nechají narůst knír, který poprvé mohou oholit až po 30 dnech.

Tváře byly poctivě a hladce oholeny, většina ze zapojených členů magistrátního týmu je úspěšně zdokumentována. Na odkaze https://cz.movember.com/team/2297445 naleznete všechny členy týmu.

Budeme rádi za jakoukoliv finanční částku, která se díky této aktivitě vybere. Co je důležité, fotografie všech Magistrátních Movembrů budou průběžně doplňovány. Máte se tedy na co těšit!

Průběžně na portálu Movemberu se budou zveřejňovat fotografie, jak členům magistrátního týmu knír roste, jak si ho pěstují či jak si ho upravují. Kdokoliv, kdo portál rozklikne, může jednotlivému Mo Muži (v angl. MoBro – MoBrother) přispět jakoukoliv částkou od 1 Kč až neomezeně. Celá vybraná částka za magistrátní tým půjde na účet Nadačního fondu Muži proti rakovině, který letošní Movember kampaní finančně podpoří česká zdravotnická pracoviště zaměřená na diagnostiku a léčbu rakoviny prostaty.