Od 13 do 19 hodin bude Výstaviště patřit hlavně dětem, ale i jejich dospělý doprovod tady může prožít hezké odpoledne. Bude plné sportu, divadel, hudby, workshopů, dílen, her, soutěží, kvízů a dalších aktivit. Nabídne možnost poznat, co všechno se děje v pražských domech dětí a mládeže, vyzkoušet si netradiční sporty nebo třeba nárazový simulátor dopravní nehody, anebo, jak se staví mobilní protipovodňová stěna. Pražští strážníci předvedou ukázky výcviku psů a koní, odborníci z botanické zahrady představí „čichové pexeso“ a lesníci zase svůj STROM – od kořenů až po korunu.

Stanoviště jednotlivých domů dětí a mládeže, Městské policie hl. m. Prahy, Lesů hl. m. Prahy, Botanické zahrady hl. m. Prahy, Správy služeb hl. m. Prahy, Pražských vodovodů a kanalizací a dalších organizací, které se do letošního Rodinného dne zapojily, budou ve spodní části areálu, na louce za Křižíkovými pavilony.

A to není vše. Další program je připraven na Hlavním pódiu na louce a na pódiu Křižíkovy fontány. Střídat se budou tanečníci se zpěváky, nebude chybět pohádkové vyprávění, přijdou i iluzionisté a vše završí vystoupení hudební skupiny Jelen. Podrobný program v příloze.

Přijďte, užijte si s dětmi Rodinný den na Výstavišti Praha. Vstup je samozřejmě zdarma.