Monika LEOVÁ, moderátorka 
Primátor Zdeněk Hřib se rozhodl zpestřit, podle něj nudné, svolávání zastupitelů, a tak změnil 4 úvodní znělky za úryvky známých melodií. Určitě je znáte. Podívejte se, jaké vybral. 

Vladimír PROCHÁZKA, redaktor 
To, co slíbil primátor Zdeněk Hřib se skutečně stalo. Už dnes úderem desáté hodiny dopoledne se sálem rozezněla slavná melodie z pevnosti Boyard. Ta měla sloužit ke svolání zastupitelů a rady, aby se zkrátka sál naplnil. No a co se dělo ve chvíli, když například bylo v sálu hlučno? Pak se rozezněly temné tóny z Hvězdných válek. Oznamovaly příchod Darth Vadera. Tedy příchod....Že přijde, pokud bude v sálu dále hlučno. 

Zdeněk HŘIB, primátor města Praha /Piráti/ 
Já jsem předem vyloučil písně, které mi přišly, že by z toho mohly dělat cirkus. Takže například Pochod gladiátorů od Julia Fučíka, což je záležitost, která se typicky hraje, například v cirkusech jako úvod. Tak to jsem vyloučil. 

Vladimír PROCHÁZKA, redaktor 
A kdoví? Třeba v budoucnu přidá primátor ke slavným filmovým melodiím i kostýmy. Anebo když s ním zastupitelé nebudou souhlasit, pustí jim melodii od Ivana Hlase Na kolena. /hudební ukázka/ 

Zdeněk HŘIB, primátor města Praha /Piráti/ 
Já jsem zjistil, že oproti původnímu předpokladu, že si můžu vybrat jenom 4 znělky, se ukázalo, že jich může být mnohem víc. Takže já myslím, že ještě jsme schopni zařadit i další nominace. 

Vladimír PROCHÁZKA, redaktor 
Jak na hudební obohacení reagovali zastupitelé? To se dozvíte ve Velkých zprávách na Primě už 18:55. Vladimír Procházka, televize Prima.