Archiv tiskových zpráv

Celkový počet: nejméně 100
Na stránce:
 • 25.7.2016 Informace o dopravních opatřeních – ul. 17. listopadu a Čechův most
  Od 27. července do 6. srpna 2016 budou v souvislosti s opravou tramvajové trati v úseku Staroměstská – Čechův most zavedena tato dopravní opatření:
 • 22.7.2016 Upozornění pro řidiče: věnujte zvýšenou pozornost jízdě Strahovským tunelem
  V poslední době došlo ve Strahovském tunelu, ve směru z Prahy 6 na Prahu 5, k vyššímu počtu nehod řidičů motocyklů. Upozorňujeme proto zejména řidiče motocyklů, ale i ostatní účastníky silničního provozu, že vzhledem k vytékání vody z podélné dilatační spáry v podloží pod vozovkou i v době suchého počasí je nutno dbát zvýšené pozornosti při průjezdu tunelem z Prahy 6 na Prahu 5.
 • 22.7.2016 Informace o dopravním opatření na Jižní spojce
  Od 25. července do 12. srpna 2016 bude částečně omezen provoz na lanovém mostě na Jižní spojce. Důvodem jsou opravy dilatačních spár mostovky.
 • 22.7.2016 Primátorka navštívila Prahu 5 a Velkou Chuchli
  Primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová se po krátké přestávce vrátila k návštěvám jednotlivých městských částí, aby si přímo na místě mohla promluvit s jejich představiteli i občany a seznámila se s problémy, které na ně bezprostředně doléhají.
 • 21.7.2016 Pražská primátorka dnes navštívila zahradní slavnost v domově pro dospělé s autismem
  Primátorka hlavního města Prahy Adriana Krnáčová přijala pozvání Dětského centra Paprsek a občanského sdružení AUTISTIK a dnes navštívila zahradní slavnost pro dospělé občany s autismem v Praze 5 – Lahovičkách, aby se blíže seznámila s chodem Střediska Lahovice a jeho obyvateli.
 • 20.7.2016 Loď Hermes je mimo provoz
  Loď Hermes sloužící lidem bez přístřeší byla o víkendu uzavřena a odtažena. Jako každoročně na ní v letních měsících probíhá plánovaná odstávka a všestranný technický servis, aby byla připravena na chladnější a zimní období, kdy je o její služby největší zájem.
 • 20.7.2016 Protipovodňová opatření na Starém Městě a v Holešovicích projdou opravami
  Při prohlídkách protipovodňových opatření na Starém Městě a v Holešovicích byly zjištěny závady, proto Rada hl. m. Prahy schválila uzavření smluv na jejich opravy. Vítězem obou výběrových řízení se stala společnost ACG-Real, s.r.o., kdy nabídková cena v případě Starého Města činí 949 623 Kč bez DPH a v Holešovicích 607 698 Kč bez DPH.
 • 20.7.2016 Ulice Cidlinská a Jaroslavická v Kyjích projdou rekonstrukcí
  Povrch ulic Cidlinská a Jaroslavická v Kyjích projde rekonstrukcí, opraveny budou také chodníky, veřejné osvětlení a parkovací stání. Rada hl. m. Prahy rozhodla o uzavření smlouvy s dodavatelem, kterým se na základě výběrového řízení stala společnost Ekologické a inženýrské stavby, s.r.o., s nabídkovou cenou 4 290 000 Kč bez DPH.
 • 20.7.2016 Pod Vltavou souběžně s Hlávkovým mostem povede kolektor
  Rada hl. m. Prahy schválila uzavření smlouvy s vítězem veřejné zakázky na vybudování kolektoru, do kterého budou přemístěny všechny inženýrské sítě dosud vedené v tělese Hlávkova mostu. Stavbu bude realizovat Společnost Subterra + Hochtief Kolektor Hlávkův most, jejíž nabídková cena činí 461 212 322 Kč bez DPH.
 • 19.7.2016 Informace o dopravních opatřeních na komunikaci Jižní spojka
  Od 22. do 24. července 2016 budou v souvislosti s opravami komunikace Jižní spojka uzavřeny nájezdové a sjízdné rampy na ulici 5. května.
Celkový počet: nejméně 100
Na stránce: