Používáním webů z portálové rodiny praha.eu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používají soubory cookies.  Více informací
Rozumím

Archiv tiskových zpráv

Celkový počet: nejméně 100
Na stránce:
 • 28.6.2017 Pražský magistrát hostil setkání pracovníků krizového řízení
  Na Magistrátu hlavního města Prahy se dnes konalo setkání pracovníků krizového řízení působících na území hlavního města Prahy. Setkání se uskutečnilo ve Velkém jednacím sále Zastupitelstva a organizovalo ho oddělení krizového managementu magistrátu. Cílem bylo nejen seznámit pracovníky s tématy krizového řízení jednotlivých organizací, ale především navázat vzájemné osobní kontakty.  
 • 28.6.2017 Informace o dopravních opatřeních na komunikacích Kolbenova a Poděbradská
  Od 3. července do 27. srpna 2017 bude omezen provoz na mostě přes Kolbenovu ulici (Poděbradská) a také na samotné Kolbenově. Ve směru z centra bude opravován most, práce budou probíhat po etapách.
 • 28.6.2017 Informace o dopravním opatření na komunikaci Českomoravská
  Od 3. července do 31. srpna 2017 bude omezen provoz na komunikaci Českomoravská v úseku ulic Kurta Konráda a Ocelářská ve směru do centra. Důvodem je přeložka vodovodního řadu DN 300.
 • 28.6.2017 Informace o dopravním opatření na komunikaci Průmyslová
  Od 3. července do 6. srpna 2017 bude omezen provoz na komunikaci Průmyslová v úseku severní rampa Štěrboholská spojka–Průmyslová - Zamenhofova ve směru z centra. Důvodem je obnova vodovodních řadů, práce budou probíhat po etapách.
 • 27.6.2017 VIDEO: Mapa přístupnosti budov a veřejných prostor už obsahuje přes tisíc objektů
  Digitální mapa přístupnosti budov a veřejných prostor, kterou Praha představila veřejnosti minulý rok koncem června, už obsahuje 1055 zmapovaných objektů. Při spuštění jich bylo 297.
 • 27.6.2017 Společné výjezdové stanoviště v Radotíně zvyšuje šanci při velkých nehodách
  Zcela zásadní šanci na úspěšnou a včasnou pomoc při závažných nehodách s velkým počtem osob, výrazně navyšuje společná součinnost hasičů a zdravotnické záchranné služby. Město proto navazuje na tradici umístění výjezdových základen pražské záchranky na stanicích HZS hl. m. Prahy. Za účasti radních Libora Hadravy a Radka Lacka, byla dnes do provozu slavnostně uvedena nová výjezdová základna zdravotnické záchranné služby na hasičské stanici v Radotíně.
 • 27.6.2017 Skládka ve Velké Chuchli projde sanací a revitalizací
  Rada hl. m. Prahy dnes schválila záměr na realizaci veřejné zakázky sanace a revitalizace skládky ve Velké Chuchli. Ta by měla napravit škody vzniklé v minulosti neřízeným skládkováním. Celá akce bude financována z rozpočtu hlavního města Prahy, kapitoly Městská infrastruktura, a z Operačního programu Životní prostředí 2014-2020.
 • 27.6.2017 Do druhé poloviny olympiády vstupuje Praha ze třetího místa
  Krajské reprezentaci Hlavního města Prahy se na Olympiádě dětí a mládeže (ODM) v Brně daří výborně. Po druhém soutěžním dni, v polovině celé akce, se vyšplhala na třetí příčku celkového pořadí.
 • 27.6.2017 Praha bude svůj vozový park modernizovat s důrazem na ekologický provoz
  Rada hl. m. Prahy svým dnešním usnesením doporučila, aby hlavní město a související organizační složky modernizovaly svůj vozový park s důrazem na energetický a ekonomický dopad provozu vozidel na životní prostředí. Současně chce v tomto smyslu zahájit intenzivní dialog se soukromými dopravci na území města, zejména s logistickými firmami, které zajišťují významný podíl dopravních výkonů.
 • 27.6.2017 Praha pokračuje v kultivaci venkovní reklamy
  Rada hlavního města dnes schválila nová pravidla pro umísťování reklamy na sloupech. Již v lednu schválila, že z Pražské památkové rezervace zmizí všechny reklamní nosiče, v dalších částech Prahy budou muset nyní navíc reklamy na sloupech splnit přísnou regulaci. Pravidla připravil Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR Praha), konzultována byla s provozovateli reklamních zařízení. Platit začnou od počátku roku 2018.
Celkový počet: nejméně 100
Na stránce: