Děkuji Vám všem, kteří jste mi posílali náměty a návrhy – výběr se ztenčil na tři města: Beroun, Poděbrady a Slaný. Všechna města jsem kontaktovala s dotazem, co všechno nám mohou nabídnout a zároveň kolik to bude stát.

Připomínám, že Úřad Městské části Praha-Šeberov platí seniorům dopravu, ale jednotlivé vstupy si musí účastníci hradit sami. Nakonec nám nejlepší „nabídku“ dalo město Slaný. Dostaneme průvodce na procházku městem a podíváme se i do některých objektů, a přitom účastníci nebudou nic platit. Všichni jsme moc rádi, že zájezd bude pro seniory úplně zdarma!

Odjezd bude ve čtvrtek 9. května v 9 hodin z odstavné plochy před cukrárnou Tichý (Stavocentral) v Šeberově a v 9.05 hodin od kostela sv. Prokopa v Hrnčířích. Cesta trvá cca 45 minut. Na základě zkušeností z minulého výletu, budeme mít po cca 2 hodinách volno – čas na občerstvení (návštěva restaurace, či posezení v kavárně nebo na lavičce) a potom další program. Odjezd je naplánován nejpozději v 16 hodin a do Šeberova a hrnčíř přijedeme nejpozději do 17 hodin.

Pokud máte zájem zúčastnit se druhého výletu pro seniory, přihlaste se nejpozději do pátku 3. května do 12 hodin, a to buď mailem na adresu vitvarova@seberov.cz , nebo písemně na úřad naší MČ, K Hrnčířům 160. Vždy uveďte jméno a příjmení, ročník narození, adresu a kontaktní telefon, pokud máte e-mailovou adresu (abychom Vás mohli kontaktovat v případě nějakých změn.) Počet míst je omezen, a proto bude rozhodovat pořadí doručených přihlášek.

 Zpráva MČ Praha-Šeberov