Kdo jsem: Narodil jsem se 10. května 1979 v Olomouci. Vystudoval jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, obor matematika a geografie. Doktorandské studium jsem absolvoval na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy v Praze, obor sociální geografie. Působím na katedře aplikované geoinformatiky a kartografie, kde také vyučuji. 

Jsem členem strany TOP 09 a místopředsedou její krajské organizace. V listopadu 2010 jsem byl zvolen zastupitelem hl. m. Prahy a místopředsedou klubu zastupitelů TOP 09. Byl jsem také 1. náměstkem pražského primátora  a do funkce primátora jsem byl zvolen 20. června 2013.

Jsem svobodný a bezdětný, rád sportuji a cestuji. Zajímá mě také hudba a kultura všeobecně. Jsem předsedou dozorčí rady Českého svazu tanečního sportu.

Celý můj životopis čtěte ZDE.

Moje kompetence: Jako primátor hlavního města mám na starost oblast územního plánování, bezpečnosti a vnějších vztahů. Přečtěte si více ZDE.

Jak jsem hlasoval: Podívejte se, který z návrhů na zastupitelstvu hlavního města Prahy získal můj hlas a který ne, a to ZDE.

Moje moto: Politika, ne politikaření. Odmítám zákulisní machinace, pokoutní dohody a výměnné obchody. Politika – a nejen ta pražská – musí být transparentní a sloužit všem občanům. Stejně jako úřad, který lidem nesmí znepříjemňovat život, ale naopak jim bez zbytečné byrokracie pomáhat.

Moje cíle: Chci, aby Praha byla nejlepším místem pro život. Městem, kde se všichni jeho obyvatelé i návštěvníci cítí bezpečně, fungují pro ně veřejné služby a nabízí dostatek aktivit k trávení volného času. Mou prioritou je vyřešení dopravní obslužnosti v Praze tak, aby bez problémů vedle sebe fungovaly hromadná doprava, automobilová doprava i individuální cyklistika a zároveň si hlavní město mohl užít i chodec.

Moje záštita: Snažím se podporovat projekty, které dělají dobré jméno hlavnímu městu Praze a zároveň obohacují spolkový život Pražanů. Jejich seznam najdete ZDE, postup při podání žádosti najdete ZDE.

Spojte se se mnou: Kontaktovat mě můžete na e-mailové adrese tomas.hudecek@praha.eu anebo se připojte na můj facebookový účet www.facebook.com/TomasHudecekTOP09 a sledujte můj twitter: twitter.com/HudecekTomas.

Rozhovory a články: Přečtěte si moje vyjádření k aktuálním problémům a články o mé práci pro hlavní město ZDE anebo na mém blogu ZDE.

Fotogalerie: Podívejte se na akce, kterých jsem se jako primátor hlavního města zúčastnil, ZDE.