Volební období 2010 - 2014

20. 06. 2013 – 26. 11. 2014 OD DO
primátor RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D. 20. 06. 2013 26. 11. 2014
 
náměstci primátora Jiří Vávra 20. 06. 2013 26. 11. 2014
  Ing. Václav Novotný 20. 06. 2013 26. 11. 2014
Ing. Jiří Nouza 20. 06. 2013 26. 11. 2014
 
členové rady Zastupitelstva Mgr. Lukáš Manhart 24. 11. 2011 26. 11. 2014
  Ing. Jan Vašíček 20. 06. 2013 26. 11. 2014
Ing. Eva Vorlíčková 24. 11. 2011 26. 11. 2014
Doc. Ing. Mgr. Martin DLouhý, Dr., MSc. 20. 06. 2013 26. 11. 2014
Mgr. Ludmila Štvánová 20. 06. 2013 26. 11. 2014
Ing. Jiří Pařízek 20. 06. 2013 26. 11. 2014
24. 11. 2011 – 23. 05. 2013 OD DO
primátor Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc. 30. 11. 2010 23. 05. 2013
 
náměstci primátora RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D. 24. 11. 2011 20. 06. 2013
  Josef Nosek 30. 11. 2010 23. 05. 2013
Ing. Pavel Richter 24. 11. 2011 20. 06. 2013
Mgr. Ivan Kabický 30. 11. 2010 23. 05. 2013
členové rady Zastupitelstva Mgr. Lukáš Manhart 24. 11. 2011 20. 06. 2013
  Aleksandra Udženija 30. 11. 2010 23. 05. 2013
Ing. Eva Vorlíčková 24. 11. 2011 20. 06. 2013
Radek Lohynský 30. 11. 2010 23. 05. 2013
Ing. Václav Novotný 24. 11. 2011 20. 06. 2013
JUDr. Helena Chudomelová 24. 11. 2011 20. 06. 2013
30. 11. 2010 – 24. 11. 2011 OD DO
primátor Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc. 30. 11. 2010 23. 05. 2013
 
náměstci primátora Ing. Karel Březina 30. 11. 2010 24. 11. 2011
  Josef Nosek 30. 11. 2010 23. 05. 2013
Ing. Antonín Weinert, CSc. 30. 11. 2010 24. 11. 2011
Mgr. Ivan Kabický 30. 11. 2010 23. 05. 2013
členové rady Zastupitelstva Petr Dolínek 30. 11. 2010 24. 11. 2011
  Aleksandra Udženija 30. 11. 2010 23. 05. 2013
Mgr. Lukáš Kaucký 30. 11. 2010 24. 11. 2011
Radek Lohynský 30. 11. 2010 23. 05. 2013
Ing. Lukáš Plachý 30. 11. 2010 03. 12. 2010
MUDr. Boris Šťastný 30. 11. 2010 30. 11. 2010

Volební období 2006 - 2010

30. 11. 2006 - 30. 11. 2010 OD DO
primátor MUDr. Pavel Bém 30. 11. 2006 30. 11. 2010
 
náměstci primátora Mgr. Rudolf Blažek 30. 11. 2006 30. 11. 2010
  Bc. Pavel Klega 30. 11. 2006 30. 11. 2010
Markéta Reedová 30. 11. 2006 15. 12. 2009
Hana Žižková 30. 11. 2006 28. 06. 2007
členové rady Zastupitelstva Jiří Janeček 30. 11. 2006 30. 11. 2010
  Ing. Marie Kousalíková 30. 11. 2006 30. 11. 2010
Mgr. Milan Pešák 30. 11. 2006 30. 11. 2010
Ing. Milan Richter 30. 11. 2006 30. 11. 2010
Radovan Šteiner 30. 11. 2006 30. 11. 2010
Mgr. Petr Štěpánek, CSc. 30. 11. 2006 17. 12. 2009
Martin Langmajer 20. 09. 2007 02. 09. 2010
Štěpán Šlosár 17. 12. 2009 20. 01. 2010
Ondřej Pecha 17. 12. 2009 30. 11. 2010
Vladislav Mareček 25. 02. 2010 30. 11. 2010

Volební období 2002 - 2006

28. 11. 2002 - 01. 12. 2006 OD DO
primátor MUDr. Pavel Bém 28. 11. 2002 01. 12. 2006
 
náměstci primátora Mgr. Rudolf Blažek 28. 11. 2002 01. 12. 2006
  Ing. Jan Bürgermeister 28. 11. 2002 01. 12. 2006
Mgr. Petr Hulinský 28. 11. 2002 01. 12. 2006
Ing. Jiří Paroubek 28. 11. 2002 09. 09. 2004
členové rady Zastupitelstva RNDr. Miloš Gregar 28. 11. 2002 01. 12. 2006
  Mgr. Hana Halová 28. 11. 2002 01. 12. 2006
Pavel Klega 28. 11. 2002 01. 12. 2006
RNDr. Igor Němec 28. 11. 2002 31. 08. 2005
Jan Slezák 28. 11. 2002 21. 10. 2004
Radovan Šteiner 28. 11. 2002 01. 12. 2006
Bohumil Černý 09. 01. 2005 01. 12. 2006
Jan Choděra 16. 09. 2004 01. 12. 2006
Jan Štrof 21. 10. 2004 01. 12. 2006

Volební období 1998 - 2002

26. 11. 1998 - 28. 11. 2002 OD DO
primátor Ing. arch. Jan Kasl 26. 11. 1998 28. 05. 2002
RNDr. Igor Němec 15. 07. 2002 28. 11. 2002
 
 
náměstci primátora Ing. Martin Hejl 26. 11. 1998 28. 11. 2002
  Otto Kechner 26. 11. 1998 28. 11. 2002
Ing. Jiří Paroubek 26. 11. 1998 28. 11. 2002
Ing. Petr Švec 26. 11. 1998 28. 11. 2002
členové rady Zastupitelstva Mgr. Rudolf Blažek 26. 11. 1998 28. 11. 2002
  Ing. Filip Dvořák 26. 11. 1998 28. 11. 2002
Ing. Zdeněk Kovařík 26. 11. 1998 28. 11. 2002
Ing. Miloš Máša 26. 11. 1998 28. 11. 2002
RNDr. Igor Němec 26. 11. 1998 28. 11. 2002
Ing. Jan Tomčík 26. 11. 1998 28. 11. 2002

Volební období 1994 - 1998

01. 12. 1994 - 13. 12. 1998 OD DO
primátor RNDr. Jan Koukal, CSc. 01. 12. 1994 13. 12. 1998
 
náměstci primátora Mgr. Vladimír Drábek 01. 12. 1994 13. 12. 1998
  PaedDr. Darina Martinovská 01. 12. 1994 13. 12. 1998
JUDr. Vladimír Říha 01. 12. 1994 13. 12.1998
Ing. Petr Švec 01. 12. 1994 13. 12. 1998
členové rady Zastupitelstva Ing. Filip Dvořák 11. 07. 1996 13. 12. 1998
  Mgr. Jiří Hermann 01. 12. 1994 13. 12. 1998
MUDr. Michael Hvížďala 01. 12. 1994 13. 12. 1998
Ing. Zdeněk Kovařík 01. 12. 1994 13. 12. 1998
Ing. Lubor Pavlíček 01. 12. 1994 13. 12. 1998