Složení Rady hl. m. Prahy

Celkový počet: 11
Jméno Funkce Strana/Klub Kontakt
MUDr. Zdeněk Hřib primátor hl. m. Prahy Piráti e-mail: Zdenek.Hrib@praha.eu
Ing. Petr Hlubuček náměstek primátora TOP 09 a STAN - Spojené síly pro Prahu e-mail: Petr.Hlubucek@praha.eu
Ing. Adam Scheinherr, MSc. Ph.D. náměstek primátora PRAHA SOBĚ e-mail: Adam.Scheinherr@praha.eu
Pavel Vyhnánek, M.A. náměstek primátora PRAHA SOBĚ e-mail: Pavel.Vyhnanek@praha.eu
doc. Ing. arch. Petr Hlaváček 1. náměstek primátora TOP 09 a STAN - Spojené síly pro Prahu e-mail: Petr.Hlavacek@praha.eu
Adam Zábranský radní Piráti e-mail: Adam.Zabransky@praha.eu
PhDr. Mgr. Vít Šimral, Ph.D. et Ph.D. radní Piráti e-mail: Vit.Simral@praha.eu
JUDr. Hana Kordová Marvanová radní TOP 09 a STAN - Spojené síly pro Prahu e-mail: Hana.Kordova.Marvanova@praha.eu
Mgr. Jan Chabr radní TOP 09 a STAN - Spojené síly pro Prahu e-mail: Jan.Chabr@praha.eu
MgA. Hana Třeštíková radní PRAHA SOBĚ e-mail: Hana.Trestikova@praha.eu
Mgr. Milena Johnová radní PRAHA SOBĚ e-mail: Milena.Johnova@praha.eu