Používáním webů z portálové rodiny praha.eu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používají soubory cookies.  Více informací
Rozumím

Seznam zastupitelů hl. m. Prahy

Celkový počet: 65
Na stránce:
Jméno Strana/Klub Kontakt
Mgr. Alexander Bellu ODS Alexander.Bellu@praha.eu
Ing. Jarmila Bendová ANO 2011 Jarmila.Bendova@praha.eu
PhDr. Helena Briardová KSČM Helena.Briardova@praha.eu
Ing. Karel Březina ČSSD Karel.Brezina@praha.eu
Mgr. Petr Bříza TOP 09 a nezávislých Petr.Briza@praha.eu
Mgr. Jan Čižinský TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Jan.Cizinsky@praha.eu
Doc. Ing. Mgr. Martin Dlouhý, Dr., MSc. TOP 09 a nezávislých Martin.Dlouhy@praha.eu
Ing. Marek Doležal TOP 09 a nezávislých Marek.Dolezal@praha.eu
Petr Dolínek ČSSD Petr.Dolinek@praha.eu
PharmDr. Petr Fifka ODS Petr.Fifka@praha.eu
Ing. Karel Grabein Procházka ANO 2011 Karel.Grabein.Prochazka@praha.eu
Bc. Libor Hadrava ANO 2011 Libor.Hadrava@praha.eu
Ing. Jiří Haramul ANO 2011 Jiri.Haramul@praha.eu
Ing. Michal Hašek ANO 2011 Michal.Hasek@praha.eu
JUDr. Monika Hášová bez PP Monika.Krobova.Hasova@praha.eu
Daniel Hodek ČSSD Daniel.Hodek@praha.eu
Ing. Jiří Hrabák bezPP Jiri.Hrabak@praha.eu
JUDr. Ivan Hrůza KSČM Ivan.Hruza@praha.eu
RNDr. Tomáš Hudeček, Ph.D. bez PP Tomas.Hudecek@praha.eu
Ing. Vladislava Hujová TOP 09 a nezávislých Vladislava.Hujova@praha.eu
Filip Humplík ODS Filip.Humplik@praha.eu
JUDr. Jaroslava Janderová ODS Jaroslava.Janderova@praha.eu
Ondřej Kallasch Piráti Ondrej.Kallasch@praha.eu
MgA. Eliška Kaplický Fuchsová ANO 2011 Eliska.Kaplicky.Fuchsova@praha.eu
PhDr. Lukáš Kaucký ČSSD Lukas.Kaucky@praha.eu
prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc. ANO 2011 Eva.Kislingerova@praha.eu
Mgr. Petra Kolínská TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Petra.Kolinska@praha.eu
Adriana Krnáčová ANO 2011 Adriana.Krnacova@praha.eu
Mgr. Albert Kubišta TOP 09 a nezávislých Albert.Kubista@praha.eu
Ing. Radek Lacko ANO 2011 Radek.Lacko@praha.eu
Ing. Antonín Lébl ANO 2011 Antonin.Lebl@praha.eu
Viktor Mahrik Piráti Viktor.Mahrik@praha.eu
Mgr. Lukáš Manhart TOP 09 a nezávislých Lukas.Manhart@praha.eu
Ing. Ondřej Martan ODS Ondrej.Martan@praha.eu
Ing. Ivan Mikoláš Piráti Ivan.Mikolas@praha.eu
Mgr. Ondřej Mirovský, M.EM TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Ondrej.Mirovsky@praha.eu
tel. kontakt +420 724 833 286, +420 731 427 980
Ing. Patrik Nacher ANO 2011 Patrik.Nacher@praha.eu
Radomír Nepil ANO 2011 Radomir.Nepil@praha.eu
Ing. Jiří Nouza TOP 09 a nezávislých Jiri.Nouza@praha.eu
Hana Nováková ČSSD Hana.Novakova@praha.eu
Ing. Václav Novotný TOP 09 a nezávislých Vaclav.Novotny@praha.eu
JUDr. Petr Novotný ANO 2011 Petr.Novotny@praha.eu
PaedDr. Jiří Pilař TOP 09 a nezávislých Jiri.Pilar@praha.eu
RNDr. Jana Plamínková TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Jana.Plaminkova@praha.eu
RNDr. Marcela Plesníková ANO 2011 Marcela.Plesnikova@praha.eu
Mgr. Petr Prchal TOP 09 a nezávislých Petr.Prchal@praha.eu
Ing. Ondřej Prokop ANO 2011 Ondrej.Prokop@praha.eu
Ing. Pavel Richter TOP 09 a nezávislých Pavel.Richter@praha.eu
Ing. Mgr. Irena Ropková ČSSD Irena.Ropkova@praha.eu
Ing. Miloš Růžička TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Milos.Ruzicka@praha.eu
Celkový počet: 65
Na stránce: