Používáním webů z portálové rodiny praha.eu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používají soubory cookies.  Více informací
Rozumím

Seznam zastupitelů hl. m. Prahy

Celkový počet: 65
Na stránce:
Jméno Strana/Klub Kontakt
Ing. Vladislava Hujová TOP 09 a nezávislých Vladislava.Hujova@praha.eu
Filip Humplík ODS Filip.Humplik@praha.eu
JUDr. Jaroslava Janderová ODS Jaroslava.Janderova@praha.eu
Tomáš Jílek bezPP Tomas.Jilek@praha.eu
MgA. Eliška Kaplický Fuchsová ANO 2011 Eliska.Kaplicky.Fuchsova@praha.eu
PhDr. Lukáš Kaucký ČSSD Lukas.Kaucky@praha.eu
prof. Ing. Eva Kislingerová, CSc. ANO 2011 Eva.Kislingerova@praha.eu
Mgr. Petra Kolínská TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Petra.Kolinska@praha.eu
Adriana Krnáčová ANO 2011 Adriana.Krnacova@praha.eu
Mgr. Albert Kubišta TOP 09 a nezávislých Albert.Kubista@praha.eu
Ing. Radek Lacko ANO 2011 Radek.Lacko@praha.eu
Ing. Antonín Lébl ANO 2011 Antonin.Lebl@praha.eu
Mgr. Lukáš Manhart TOP 09 a nezávislých Lukas.Manhart@praha.eu
Ing. Ondřej Martan ODS Ondrej.Martan@praha.eu
Mgr. et Mgr. Jakub Michálek Piráti Jakub.Michalek@praha.eu
Mgr. Ondřej Mirovský, M.EM TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Ondrej.Mirovsky@praha.eu
tel. kontakt +420 724 833 286, +420 731 427 980
Ing. Patrik Nacher ANO 2011 Patrik.Nacher@praha.eu
Radomír Nepil ANO 2011 Radomir.Nepil@praha.eu
Ing. Jiří Nouza TOP 09 a nezávislých Jiri.Nouza@praha.eu
Hana Nováková ČSSD Hana.Novakova@praha.eu
Celkový počet: 65
Na stránce: