Používáním webů z portálové rodiny praha.eu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb a analýze návštěvnosti používají soubory cookies.  Více informací
Rozumím

Seznam zastupitelů hl. m. Prahy

Celkový počet: 65
Na stránce:
Jméno Strana/Klub Kontakt
Ing. Václav Novotný TOP 09 a nezávislých Vaclav.Novotny@praha.eu
JUDr. Petr Novotný ANO 2011 Petr.Novotny@praha.eu
RNDr. Jana Plamínková TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Jana.Plaminkova@praha.eu
RNDr. Marcela Plesníková ANO 2011 Marcela.Plesnikova@praha.eu
Mgr. Petr Prchal TOP 09 a nezávislých Petr.Prchal@praha.eu
Ondřej Profant Piráti Ondrej.Profant@praha.eu
Ing. Ondřej Prokop ANO 2011 Ondrej.Prokop@praha.eu
Ing. Pavel Richter TOP 09 a nezávislých Pavel.Richter@praha.eu
Ing. Mgr. Irena Ropková ČSSD Irena.Ropkova@praha.eu
Ing. Miloš Růžička TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Milos.Ruzicka@praha.eu
Ing. Milan Růžička bez PP Milan.Ruzicka@praha.eu
Mgr. Marta Semelová KSČM Marta.Semelova@praha.eu
Jan Slezák ČSSD Jan.Slezak@praha.eu
PhDr. Matěj Stropnický TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN Matej.Stropnicky@praha.eu
Doc. MUDr. Bohuslav Svoboda, CSc. ODS Bohuslav.Svoboda@praha.eu
Petr Šimůnek KSČM Petr.Simunek@praha.eu
Mgr. Daniel Štěpán ČSSD Daniel.Stepan@praha.eu
Mgr. Petr Štěpánek, CSc. TROJKOALICE Zelení, KDU-ČSL, STAN P.Stepanek@praha.eu
Jaroslav Štěpánek, MBA ANO 2011 Jaroslav.Stepanek@praha.eu
František Švarc ODS Frantisek.Svarc@praha.eu
Celkový počet: 65
Na stránce: