Slevu 100 % na vstupné můžete využít už první dubnovou neděli. Program osmi dostihů začíná ve 14.00 hodin a jeho vrcholem bude jubilejní 90. ročník Betino Gomba handicapu, tradičního otevíracího dostihu na sprinterské trati 1 200 metrů o 135 tisíc Kč.

Doprovodný program se rozběhne již ve 13.30 hodin vystoupením Pražských mažoretek a dále nabídne mj. hudební doprovod v podání Ústřední hudby Armády ČR či ukázku výcviku dravců ze Stanice biologické ochrany letiště Praha – Kbely. V 16.30 hodin, před startem hlavního dostihu, proneseúvodní zahajovací slovo primátorka hl. m. Prahy Adriana Krnáčová.

„Slevový program pro všechny, kteří mají v peněžence zelenou Lítačku, nabízí výhodnější vstupné do pražských muzeí, na výstavy či různé atrakce. Jsme velmi rádi, že se nám ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy povedlo tento program rozšířit o unikátní partnerství se závodištěm ve Velké Chuchli a nabídnout tak držitelům Lítačky vstup na nedělní dostihy zcela zdarma,“ uvádí Katarína Landlová, tisková mluvčí společnosti Operátor ICT, která je správcem Lítačky.

Kompletní seznam všech aktuálně poskytovaných slev najdete na webu Litacka.cz

O závodišti ve Velké Chuchli:

Chuchelské závodiště CONSEQ PARK bylo založeno již v roce 1906. Je jediným areálem svého druhu v Praze a centrálním dostihovým místem České republiky. Za 111 let své existence se stalo oblíbeným výletním místem pro obyvatele Prahy a její návštěvníky – pro jednotlivce, dvojice i celé rodiny.

CONSEQ PARK Velká Chuchle se na celorepublikovém provozu podílí plnou jednou třetinou (dostihů i vyplacených výher) a je nepostradatelným dějištěm prakticky všech významných českých rovinových dostihů. Letos od dubna do října uspořádá minimálně 16 dostihových dní s celkovým počtem více než 120 jednotlivých dostihů.

Termíny sezóny 2017:
neděle 2. dubna 90. Gomba handicap
neděle 9. dubna 59. Velká dubnová cena
neděle 23. dubna 28. Memoriál prof. Václava Michala
neděle 7. května 69. Jarní cena klisen
neděle 14. května 96. Velká jarní cena
neděle 21. května 68. Velká květnová cena
neděle 4. června 65. Velká červnová cena / Ladies Day
pátek 9. června 14. Červnový pohár
neděle 25. června 97. České derby
sobota 2. září Evropský pohár žokejů 2017
neděle 10. září 11. Zlatý pohár EŽ Praha
neděle 17. září Zářijový handicap
neděle 24. září 39. Velká cena hl. m. Prahy
neděle 1. října 72. St Leger
neděle 15. října 2. Pražský zimní favorit
neděle 22. října 97. Cena prezidenta


Více informací najdete na adrese www.velka-chuchle.cz