Collegium 1704 připravilo čistě instrumentální program, publikum se může těšit například na koncerty pro dvoje housle a violoncello A. Vivaldiho se sólisty Helenou Zemanovou, Simonou Tydlitátovou, Dagmar Valentovou a Liborem Maškem, dále na skladby G. F. Händela, B. Galuppiho a F. Geminianiho.

 „Všechno zlé je pro něco dobré! Omezení vokálních projektů od 5. října 2020 sice neumožňuje vystoupení francouzského souboru Le Poème Harmonique, avšak otevřelo zase možnost domluvit hostování souboru více než exkluzivního, totiž Collegia 1704, které vystoupilo v rámci cyklu Stará hudba naposled v roce 2008. Collegium, tentokrát v čele se svou koncertní mistrovou Helenou Zemanovou, pro nás připravilo samé italské lahůdky – koncerty a sinfonie od Antonia Vivaldiho, Georga Friedricha Händela, Baldassara Galuppiho a Francesca Geminianiho,“ dramaturg Martin Rudovský.

Vstup na koncert je povolen pouze v rouškách. Pořadatel prosí o dodržování platných hygienických opatření. Desinfekce na ruce bude k dispozici u vstupů. Veškeré informace o opatřeních včetně těch, která pro koncerty platí při nouzovém stavu, jsou zveřejněny a v případě změn aktualizovány na webových stránkách FOK.

Vstupenky v prodeji online zde