Těšit se můžete každý večer od 20 hodin na zvuky alternativy, rocku, folku, hip-hopu, crossoveru, swingu a dalších. Koncerty budou také doplněny o krátké rozhovory s umělci. Všechny umělce navíc budete moci podpořit a ukázat jim, že v tom nejsou sami.

Na festivalu zazní tvorba nových hudebníků i stálic české scény. Například z nové generace mladých českých písničkářů vystoupí zpěvák a skladatel Michal Horák. Energii na diváky zase přenese živelný crossover v podání kapely Gaia Mesiah. Zasněnou kombinací vokálů a syntetických zvuků si diváky podmaní dream-popová kapela teepee.

Skupina Květy zahraje v Paláci Akropolis skladby legendární kapely Psí vojáci. Dále vystoupí Monika Načeva a Zdivočelí koně, kapela Už jsme doma, hip hopový label Ty nikdy, stálice české hudební scény - kapela Sto zvířat.

Pod názvem Link to swing vystoupí na pódiu Paláce Akropolis několik swingových formací. Celou sérii streamů zakončí 18. dubna folkově laděný hudebník Jan Senft vystupující pod pseudonymem Člověk krve.

Živé přenosy bude možné sledovat zdarma na facebooku a YouTube kanále Paláce Akropolis. Všechny interprety lze podpořit přes platformu donio.cz.

Více informací na www.palacakropolis.cz