Praha očima cizince (Portál hlavního města Prahy)

Praha očima cizince

Celkový počet: nejméně 86
Na stránce:
 • Houbové potěšení
  Češi milují sbírání hub, je to jejich oblíbený koníček, vychutnávaný s radostí malého dítěte, které prvně objevilo bonbóny. Houbová sezóna je právě teď v plném proudu a tak by nikoho nemělo překvapit množství mladých i starších obyvatel měst a venkova, zarputile se prodírajících podzimními lesy a poli.
 • Jak je možné, že v Čechách žije tolik cizinců?
  Nachází se snad zbytek světa v tak politování hodném stavu, že jsou cizinci ochotni opustit svou práci, rodiny a přátele a začít nový život v zemi, kde se nemluví jejich jazykem a kde je pivo servírováno s pohrdavým zavrčením?!
 • Teplota stoupá a sukně se krátí!
  Teploty se vyšplhaly do závratných výšek a Prahu zaplavuje příliv stále kratších minisukní, které mění nás nešťastné muže v armádu nadržených samců!
 • Básník Lucien
  Další měsíc uplynul a léto je v plném proudu. Turisté mnoha národností se proplétají ulicemi a Praha hučí jako babylonský úl. Léto je nejlepším časem k otestování festivalového dění.
 • Nikdy jsem neplánoval žít v Praze!
  Nikdy jsem to neměl v plánu, avšak spletité cesty mého osudu se zkřížily s uhrančivým kouzlem české ženy, ženy mého života. Co vám budu říkat, kouzlo zdejších žen je snad nejpodmanivější.
 • Ve šlépějích umění
  Každou první středu v měsíci můžete navštívit Národní galerii zadarmo. Pokud jste o tom ještě neslyšeli, běžte se přesvědčit na vlastní oči.
Celkový počet: nejméně 86
Na stránce: