Je skutečně naše  duševní způsobilost tak křehká, že i sekundový záblesk odhaleného zadečku dokáže zcela  uhasit veškeré intelektuální pochody, kterých jsme či nejsme jinak schopni? Tento jev v nejlepším případě dokládá, že touha plodit, vlastní většině zvířat, je stále živá a nedá se umlčet. V případě nejhorším nám dokazuje, že  jsme podlehli a obětovali veškeré bohatství naší mysli na oltář těchto pokušitelek a ničitelek mozkových závitů.

Češi ještě stále koketují se sexuální revolucí. Řekl bych, že  poslední dějství začalo vášnivým dostaveníčkem  pod sametovými pokrývkami v době pádu železné opony koncem osmdesátých let.  Tehdy se uvolnila  potlačovaná touha a lidé začali prozkoumávat komerční, a do značné míry kýčovitý, svět sexuálního průmyslu. Cizinec, který poprvé navštíví Prahu, si jen stěží může nevšimnout obchodů s lákavým  erotickým zbožím.  Miniaturní dámské kalhotky se staly jedním z hlavních prodejních artiklů. Několikrát jsem byl šokován, dlužno říci že příjemně, když jsem byl při objednávání piva více omámen vnadnou servírkou s odhalenými ňadry, než samotným pivním mokem. Manželka tvrdí, že mé pozorovací schopnosti jsou značně omezené a  selektivní, to je však její názor. Možná se pohybuji ve špatných podnicích, ale stejně, takovou obsluhu jsem v Anglii nezažil.

Abychom si rozuměli. Ať tak či onak, zbytek světa je také zotročovaný, utlačovaný a posedlý sexem. Sexualita se objevuje v mnoha převlecích! Sexuální turistika nepochybně podněcuje obchod. Příkladem mohou být angličtí hoši, kteří se stali častými návštěvníky striptýzových barů a držiteli pochybné pověsti. A v Čechách tento druh zábavy zapouští kořeny s neomezenou silou, vlastní většině hybridů.

Kultura se mění a mění se hlavně ženy. České ženy jsou přirozeně nezávislé a jejich kupní síla stále roste. Konec konců, někdo přece musí kupovat všechno to spodní prádlo! Stoupající rozvodovost může znamenat, že ženám již nestačí jejich „budižkničemu“ manželé, trávící veškerý čas a peníze pěstováním  módních pivních břich (doplněných výstavním poprsím) a nekonečným sledováním pornografických filmů. Ale možná je to obráceně. Třeba to jsou muži, kteří už mají opravdu dost toho věčného vaření a starání se o děti, zatímco jejich ženy provětrávají všechno to fantastické spodní prádlo někde jinde…

Nadržený samec