Přesně po roce, hostí ÚAMK Bikrosclub Řepy mezinárodní závod UCI King of Prague kategorie C1, ze kterého jdou cenné body do rankingu jezdců na olympiádu v Riu 2016.

V loňském roce se za celý víkend zúčastnilo 291 jezdců ze 14 států světa (Anglie, Austrálie, Belgie, Dánsko, Holandsko, Maďarsko, Německo, Nový Zéland, Polsko, Rakousko, Slovensko, Slovinsko, Švýcarsko a ČR), od 6 letých dětí přes elitní jezdce až po jezdce 30+. Mezi jezdci z celého světa, bylo neuvěřitelných 89 jezdců pod barvou domácího klubu ÚAMK Bikrosclub Řepy. 

V letošním roce se očekává až dvojnásobný počet účastníků, ze zemí jako Německo, Holandsko, Belgie, Polsko, Slovensko, ale i Anglie, Ukrajiny, Austrálie a mnoha dalších států. Českou republiku bude hájit v Elitních kategoriích například Jan Švub Mistr České republiky, či Romana Labounková s Anetou Hladíkovou, které se již účastnily olympiády v Londýně v roce 2012. 

Po celý víkend bude pro diváky zajištěný catering a pro ty nejmenší, skákací hrad a dráha se šlapacími autíčky. O potěšení pro oči se postarají hvězdy na dráze a potěší pro uši obstará DJ Forest Pine!

Kdy jindy budete mít lepší příležitost se vidět, vyfotit anebo si popovídat s top jezdci a účastníky olympiád BMX, než 13-15. Května na bikrosové dráze v Řepích. Veškeré informace k akci naleznete na www.bikrosclubrepy.cz