Akce Začínáme s badmintonem se konala po celý víkend ve Sportcentru Jeremi na sídlišti Lužiny. V sobotu  23. 4. probíhaly od rána seznamovací a výukové lekce pro děti a poté začal badmintonový turnaj dětí ve věku 6 – 15 let. Hrála se dvouhra v kategoriích mladší a starší žáci, zvlášť dívky a chlapci. Nejúspěšnějším hráčem se stal Jonáš Hlava ze Základní školy Kuncova, která díky účasti a umístění svých žáků zvítězila v soutěži O nejaktivnější školu Prahy 13 mezi šesti zúčastněnými školami.  V neděli 24. 4. byl uspořádán turnaj ve čtyřhře dospělých, ve kterém se utkalo celkem 16 dvojic.

V Hospůdce Nostalgie na Malé Ohradě zorganizoval DC Renegades 23. 4. s podporou MČ Praha 13 a hl. města Prahy turnaj jednotlivců v klasických steelových šipkách Renegades Cup. Vítězem turnaje, ve kterém se utkalo 13 šipkařů, se stal Jan Matoušek.

Na žádné z akcí se neplatilo startovné a pro všechny účastníky bylo připraveno malé občerstvení, vítězové získali poháry a drobné ceny.