Cooloběžka Cup Malešice je již čtvrtým ročníkem ze série charitativních koloběžkových závodů pod vedením bývalého skokana na lyžích Jana Mazocha. Stejně jako v loňském roce se závod uskuteční v krásném prostředí Malešického parku.

Závod pro všechny

Mohou přijít úplně všichni. Závod je dokonce určen i pro ty, kteří koloběžku doma nemají. Organizátoři ji totiž na místě každému zájemci ochotně bezplatně zapůjčí.

Perfektní sport

Víte vůbec, že jízda na koloběžce představuje zdravý komplexní pohyb a je prý dokonce lepší než běh? Důkazem je, že se koloběhu věnuje stále více dospělých, mluví se právě o jeho nemalém přínosu pro naše zdraví.

Posílíte totiž většinu svých svalů. Pokud vás navíc trápí bolesti zad, je tento sport nejlepší možnou variantou, jak proti nim bojovat.

Pomůžete dobré věci

Neváhejte, nejenže si skvěle zasportujete, ale také pomůžete dobré věci. Jako každý rok poputuje výtěžek z celé akce dětem, které i přes nepřízeň osudu nezanevřely na aktivní přístup k životu. Letošní výnos bude věnován organizacím Černí koně, z.s., a Sportovní Klub Jedličkova ústavu, z.s.

Čeká na vás nabitý program plný závodění, zábavy a nových zážitků pro celou rodinu, a pro registrované závodníky je připraven startovní balíček.