Čtvrtý ročník festivalu se uskuteční na novém místě – přesune se o několik metrů dál a stane se součástí nově zrekonstruované Smíchovské náplavky. Festivalové městečko tak zabydlí prostor od parku na Hořejším nábřeží až po hladinu Vltavy. Zde bude tradičně scéna lodi Tajemství poskytující kromě programu také odpočinek s výhledem na Vyšehrad a další krásy Prahy.

V parku na vás čeká tradiční mongolská jurta katalánského souboru artistů Los Galindos, kteří se v Praze představí úplně poprvé. „Na rozdíl od tradičních uměleckých (cir)kusů, které přivážíme, a které jsou většinou plné ztřeštěného veselí, vám artisté z Katalánska předvedou spíše tajemnou atmosféru,“ lákají pořadatelé.

Pro rodiny s dětmi bude připraveno představení Šťastný princ od Matěje Formana a Divadla Lampion a také výtvarné dílny. V rámci festivalu máte také jedinečnou příležitost přihlásit sebe či své děti na cirkusové workshopy, kterými Vás provedou studenti z francouzské cirkusové školy ÉSACTO’LIDO. Těšit se můžete i na koncerty na lodi i na souši.

Program, vstupenky na představení a další informace najdete na webu festivalu.

ARENA - festival Divadla Bratří Formanů