Festival nabídne cirkusová, kouzelnická i hudební vystoupení pro malé i velké. Přijďte si zadovádět s Cirkem La Putyka a Cirkusem Berto, zaposlouchat se do folkové hudby talentovaného slovenského písničkáře Adama Krisse, nechat se okouzlit triky Pavla Kožíška nebo se pobavit u kabaretních a žonglérských představení. Pro děti jsou připraveny interaktivní dílničky, těšit se mohou na prasátko Pigy a na mnoho dalšího. Chybět nebudou ani stánky s dobrým občerstvením.

V tropickém skleníku Fata Morgana opět poletují motýli. Postupně se líhnou z kukel, které zahrada tradičně získává z motýlí farmy ve Stratfordu nad Avonou. Letos jsou mezi desítkami druhů motýlů i ti jedovatí, proto má výstava tentokrát název: Motýli - jedovatá krása.

Pokud zavítáte na výstavu sukulentů, máte možnost seznámit se zase se zabijáckými pryšci, adéniemi, a pachypodii, ale i s méně jedovatými sukulentními starčky, aloe a tlusticovitými rostlinami. Součástí výstavy je i pěstitelská poradna a prodej.

Nedělní podvečer můžete strávit ve společnosti hudby v oáze Pivoňkové louky v Horní zahradě, tentokrát jsou na programu sklady Glenna Millera a George Gershwina v podání Pražského saxofonového kvarteta (od 17:00 hodin).

Na závěr víkendového večera se nabízí romantické posezení ve vinotéce na vinici sv. Kláry, z jejíž terasy je jedinečný výhled na vinici, Trojský zámek a panorama Pražského hradu.