Akce je určena široké veřejnosti, zejména pak rodinám s dětmi a mladým lidem. K vidění bude spousta krásných motocyklů Harley-Davidson a dalších značek a neméně zajímavé výstavky automobilů Ford Mustang a amerických veteránů. Všichni návštěvníci akce se mohou nechat vyfotografovat na motocyklu Harley-Davidson a speciálně pro ženy bude v provozu kadeřnický salon.

Spanilá jízda

Hlavním bodem programu je tradiční Spanilá jízda Prahou, která odstartuje ve 14:00 hodin. Této společné vyjížďky jezdců na motocyklech všech značek a velikostí se účastní také nemocní svalovou dystrofií ve vozech partnerů akce – např. Mustang Riders Club a 1st Veteran US Car Club Praha.

Dražba a křest

Během akce se bude dražit krásná košile v designu Harley-Davidson, opět vlastnoručně podepsaná legendárním Willie G. Davidsonem, motocyklovým návrhářem a bývalým senior vice presidentem & chief styling officerem společnosti Harley-Davidson Motor Company. Dále pak bude slavnostně pokřtěna nová kniha Duchennovi jezdci aneb Život se svalovou dystrofií.

V předvečer akce

V pátek 15. června od 18:00 hodin se na Václavském náměstí uskuteční Koncert pro MDA RIDE. Headlinerem je kapela Queenie, jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel a absolutní světová špička svého žánru, která vystoupí od 21:00 hodin. Dále zahrají kapely Strahov a Tram 69.


Podrobný program na webových stránkách MDA RIDE.