Wannado festival již devátým rokem inspiruje všechny po celé České republice k pohybu a pomáhá s výběrem správného sportu. Zářijovou část festivalu v Praze uvede herečka a moderátorka Michaela Maurerová, kterou znáte třeba z nekonečného seriálu Ulice, nebo První republiky.

To nejlepší pro děti

V Braníku si rozšíříte obzory a hlavně zjistíte, jaké máte možnosti sportovního vyžití pro sebe a pro své děti v nejbližším okolí. Všechny aktivity si budete moct na místě vyzkoušet, poznáte i samotné trenéry.

Během celého dne na vás budou také čekat různá exhibiční vystoupení, programy s maskoty, anebo si zastřílíte na laserové biatlonové střelnici. Nebudou chybět rozhovory se známými sportovci a autogramiády, můžete také vyhrát cenné dárky. Hlavně však získáte hodně zážitků a vyberete si tu správnou aktivitu tím nejlepším a nejjednodušším způsobem.

Ninja Race

Jako doplňující atrakce festivalu vznikla v roce 2017 nafukovací překážková dráha, která sklízí obrovský úspěch. I letos si malí i velcí bojovníci na ní otestují své síly, rychlost nebo obratnost.