Na pravidelném výběrovém trhu autorské tvorby tradičně potkáte na dvě stovky lokálních dyzajnérů, tvůrců a kulinářských umělců. Letos se představí lokální tvůrci z Česka, Slovenska, Maďarska, Rakouska a Ukrajiny.

Můžete prohlížet i nakupovat originální šperky, oblečení pro děti i dospělé, doplňky, kabelky, batohy, přírodní kosmetiku, porcelán, svíčky, bytový textil, nábytek, obrázky a různé dekorace či hračky. Můžete si také popovídat s autory a nahlédnout pod pokličku jejich tvorby.

Chybět nebudou ani food stánky, kde si můžete pochutnat na sladkých i slaných dobrotách, drincích i pořádných jídlech pro masožrouty i vegany.

Nedělní přehlídky

Na neděli 22. května jsou připraveny navíc módní přehlídky 12 dyzajnérů. Přesvědčíte se tam, že Dyzajn market nabízí módu pro ženy všech postav a věkových kategorií. Modely totiž budou prezentované 12 ženami 4 generací a různých tělesných tvarů.

Chceme vám ukázat, že každá žena má na Dyzajn marketu možnost nakoupit oblečení, ve kterém se bude cítit krásně a sebevědomě. Už teď můžeme prozradit, že letos se návrháři opět vytáhli a připravili opravdu krásné kousky,“ lákají pořadatelé.

Přehlídky začínají ve 13.00 hodin, vstup je samozřejmě zdarma.

Podrobnější informace o akci, vystavujících dyzajnérech i programu zde.