Představení se odehrávají ve stanech či pod širým nebem v parku na Hořejším nábřeží, na náplavce i na divadelní lodi Tajemství. Ta jako každý rok kotví u náplavky. Vystoupí na ní Bonaventure Gacon se svým „Par le Boudu“. Loď již tradičně poskytuje prostor i pro hudební program či odpočinek s dobrým jídlem a pitím a s výhledem na krásy Prahy.

Těšit se můžete na vesmírnou loď kosmonauta Juriho. Divadelní soubory Rasposo či Cirkus Ronaldo přivezly zatím u nás neviděné cirkusové novinky. Nechybí ani vystoupení na čerstvém vzduchu v podání souboru Les P’tits Bras v prostoru parku.

Novinkou letošního festivalu jsou víkendové divadelní pohádky pro nejmenší. Během akce můžete také navštívit umělecké dílny a další atrakce pro malé i velké. Můžete si třeba natisknout obrázek na tričko pomocí techniky sítotisku nebo si vyrobit dřevěnou hračku. Kočovná herna Sládkovna zase nabízí rozptýlení v podobě několika zábavných her. Kdo bude mít zájem, může nahlédnout do nitra největšího slona historie Jumba.

Speciálním dnem na podporu ukrajinských umělců je pátek 1. července, kdy návštěvníci v areálu festivalu mohou vidět několik představení ukrajinských souborů a zároveň mohou okusit něco z tamní kuchyně.

Podrobný program festivalu i možnost zakoupení vstupenek na jednotlivá představení najdete zde.