Protančete čtyři dny v latinsko-amerických rytmech. Čtvrtek nabídne odpolední tančírnu salsy s živou hudbou, večerní taneční vystoupení a workshopy s mistry Evropy v disciplíně improvizace bachaty. V programu je i vystoupení vynikajícího brazilského tanečníka - Eduarda Diega, který tentokrát zatančí ve stylu funk brazil.

Pátek bude věnován Brazílii. Znít bude Bossa nova, severovýchodní brazilské forró s prvky salsy i folklóru, na který si můžete zatancovat. Do Rio de Janeira vás přenese Eduardo Diego se svou taneční show brazilského karnevalu, monumentální afro-brazilskou bubenickou show pak předvede Batala Praha.

V sobotu se bude slavit Den nezávislosti Bolívie. Na programu jsou andské flétny, jihoamerická hudba v rytmu samba, tango a cumbia, zazní folklór a neofolklór z Bolívie, ale také z Peru, Ekvádoru, Argentiny a Mexika.

Nedělní odpoledne se ponese v kolumbijsko-panamském rytmu cumbia, večer bude patřit mexickému mariachi s Mariachi Azteca de Praga, včetně tanečního workshopu a vystoupení mexických tanců soboru Magisterial.

Skvělé jídlo po celou dobu budou připravovat nejlepší latinsko-američtí kuchaři žijící v Praze, a to včetně originálních alko i nealko nápojů. Nakoupit si můžete tradiční šperky, látky, šály, poncha, polštářky, hračky, hudební nástroje, kouzelné amulety včetně lapače snů a další skvosty z Latinské Ameriky. Děti zabaví tematické dílničky a lektorky v bezplatném dětském koutku.

Aktuální informace na facebooku festivalu.