„Letošní ročník festivalu nabízí bohatý program pro všechny věkové kategorie. Obyvatelé Prahy 6 a širokého okolí mají příležitost vyzkoušet si nespočet volnočasových aktivit mimo jiné díky spolkům, které si pro ně připravily ukázky činností na svých stanovištích,“ zve na oblíbenou akci místostarosta Jan Lacina, který má v Praze 6 na starosti oblast kultury a volného času. 

A na co se můžete těšit? V první řadě na řadu sportovních aktivit. Například na fotbalovou klec od Pražského fotbalového svazu, florbal, který si budete moct zahrát s profíky z Tatran Střešovice. I letos tady bude stanoviště s volejbalem, a to díky Beachclubu Praha Strahov. Bude možné si zahrát badminton, baseball, ragby, házenou, zatančit si irské tance, vyzkoušet si bouldering nebo lyže na suchu a další aktivity ve formě workshopů. Pro „hravé“ návštěvníky jsou připraveny deskové hry a pro děti mimo jiné nafukovací hrad a další program. Prostor dostanou i neziskové organizace - například Cesta za snem přiveze na vyzkoušení Hand bike a Multi trenažer.

Na několika podiích bude hudební a kulturní program. Těšit se můžete na zpěvačku Annabel, nebo Jakuba Machuldu a jeho Elvis show. Taneční vystoupení připravilo několik studií, která mají připravené i taneční workshopy.

Postaráno bude samozřejmě i o jídlo a pití. Gastrozóna nabídne až dvacet stánků, které najdete v samotném centru festivalu.

Více informací o 20. ročníku festivalu najdete na webu ladronkafest.cz.