Festival Evolution každý půlrok láká všechny, kdo žijí zdravě a aktivně, nebo se zajímají o to, co životu dává další a hlubší rozměr a není jim lhostejný okolní svět. A další jeho ročník je už za dveřmi. Tento trendy festival se bude konat už popatnácté a jako vždy má co nabídnout.

Pestrá nabídka

„I tentokrát najdete na festivalu nejnovější produkty zdravé výživy, bio potravin, přírodní kosmetiky i praktické ekologické výrobky do domácnosti. A stranou nezůstanou ani novinky z oblasti výchovy a osobního rozvoje nebo témata, která vám umožní nahlédnout do sfér mimo každodenní realitu,“ přiblížil zakladatel festivalu Ctirad Hemelík.

Kromě vystavovatelské části se můžete těšit i na bohatý program. Během tří dnů se na 7 pódiích představí téměř 200 účinkujících. Jsou připraveny nejen přednášky, semináře a umělecká vystoupení, ale také konzultace a poradenství, kuchařská dema, ukázkové lekce, praktické workshopy nebo programy pro děti.

Pět okruhů

Festival Evolution dá prostor více než 450 tuzemským i zahraničním vystavovatelům z pěti obvyklých okruhů – Bio styl, Zdraví, Eco world, Alternativa. A Osobní rozvoj, který nabídne mnoho inspirace do běžného života a možná se dozvíte, jak žít pozitivněji a šťastněji.

Stranou nezůstane ani pohyb. Ne nadarmo se říká, že ve zdravém těle je zdravý duch. Můžete například navštívit unikátní workshop s názvem Pohybem do vlastního těla. Jeho lektorka tvrdí, že změní váš pohled na pohyb. Přijďte se přesvědčit!

Dojde i na témata věnovaná partnerství, která vás přiučí, jak umět komunikovat, jak sdělovat informace a co způsobují falešné domněnky a dedukce.

Hlavní téma ekologie

Jedním z hlavních témat festivalu je ekologie. Pokud máte pocit, že stav naší planety jako jednotlivec neovlivníte, jste na omylu. Každá malá změna totiž může výrazně hnout budoucností. A kde jinde začít, než u sebe?

Na festivalu se víc dozvíte o plastovo-obalové problematice dneška, o bezodpadové domácnosti a na své přijdou i ti, kteří se chystají pořídit si ekologické bydlení.

Inspirace bude víc než dost.