Řinčení těžkých řetězů, huňaté kožichy, obří rohy, kravské zvony a masky, ze kterých tuhne krev v žilách. To jsou krampus čerti, postavy adventní tradice v Alpách, kteří jako čeští čerti provázejí sv. Mikuláše. Pravda, oproti našim čertům jsou mnohem děsivější.

Pekelný den na Výstavišti nabídne dva programy, odpolední je přizpůsoben rodinám s malými dětmi, večerní show je pak určena pro dospělé návštěvníky, a také fotografování s čerty.

Focení s krampus čerty 12:00–19:00 hodin

Zarezervujte si krampus čerty jenom pro sebe a pořiďte si s nimi originální selfie (fotit se může max. 5 osob po dobu 10 min).

Krampus family show 16:00–18:00 hodin

Odpolední program je vhodný pro rodiny s dětmi ve věku 3–10 let a návštěvníci se mohou těšit na třicet krampus čertů. Děti, které nebudou mít vlastní masku, se proměnit v rukách zkušených malířek v malé čertíky a všichni si pak pod taktovkou DJ udělají vlastní čertovskou show. Aby to však nebyla jen samá čertovina, objeví se i dva popletení andělé. Připraveno bude opékání buřtíků, svařák a další laskominy.

Krampus night show 20:00–22:00 hodin

Večerní show je určená pro dospělé a děti od 10 let. Přehlídku pekelníků doplní pyrotechnická a ohňová show v podání skupiny Pyroterra. Řádit tady bude přes šedesát krampus čertů a večerem bude provázet DJ.

Vstupenky:

  • Do 21. listopadu: od 100 Kč/dítě a 190 Kč/dospělý
  • Od 21. listopadu a na místě: od 120 Kč/dítě a 250 Kč/dospělý

Malování na obličej:

  • 50 Kč
Více informací a možnost nákupu vstupenek online na stránkách Výstaviště Praha.