Tanec je příjemná společenská událost, ale také projev emocí jednotlivce. Estetické pohyby za doprovodu hudby může každý sdílet sám, ve dvojici nebo ve skupině. Tanec je vlastně druhem umění a dokáže dojmout i pobavit.

Letní scéna na Střeláku

Na taneční zábavu je připravena letní scéna na Střeleckém ostrově, navíc obklopená příjemnou přírodou v samém srdci naší metropole s kouzelnými výhledy na Pražský hrad. Rozjíždí se tu totiž opět tančírny agentury Art 4 People. Pondělní večery můžete prožít na palubě pontonu například v rytmu argentinského tanga, latinsko-amerických a standardních tanců, salsy, swingu, či New Style Hustle.

New Style Hustle

Mimochodem, víte, jak vypadá právě New Style Hustle? Je to párový tanec, který vás chytí a už nepustí. Svůj první boom měl v 70. letech v Americe. Původně se tancoval převážně na hudební styl Disco, jako třeba v legendárním filmu Horečka sobotní noci. Postupně se pak vyvíjel do různých podob.

Hustle je oblíbený zejména pro svou relativní jednoduchost a obrovský prostor pro individualitu a kreativitu, stejně tak jako pro svou volnost ve výběru muziky, na kterou se dá tančit.

Taneční ukázky a workshopy

Na Střeláku je toho pro vás připraveno ale daleko více. „Na návštěvníky tu čekají krátké workshopy, během kterých si společně zopakujeme základní kroky jednotlivých tanců a postupně dojdeme až ke složitějším variacím. Kromě samotných tančíren se můžete těšit i na vystoupení opravdových profesionálů, kteří předvedou krátké taneční ukázky. Akce je vhodná pro ženy i muže všeho věku, můžete dorazit sami, s partnerem či kamarády, zábavy bude dost pro všechny! Přijďte si s námi užít letní večery na ponton Střeleckého ostrova,“ lákají na akci zástupci pořádající agentury.

Atmosféra letního večera a šarmantní tančírna na břehu Vltavy má neodolatelné kouzlo. Nenechte si ho ujít!